Presunúť na hlavný obsah

Nové páry showbiznisu: Dua Lipa po vzťahu s bratom sestier Hadidových žiari po boku o 14 rokov staršieho Francúza

Zahraničné celebrity

Svetový showbiznis má nové páry. Jednu z dvojíc tvoria popová diva Dua Lipa a francúzsky režisér Romain Gavras. Gavras je od speváčky o 14 starší, predtým mala interpretka mladšieho partnera, než je ona sama.

Dua Lipa a Romain Gavras

O novom vzťahu popovej speváčky sa šepkalo niekoľko mesiacov. Bol február, keď ju po boku šarmantného Francúza zachytili objektívy bulvárnych fotografov, Dua Lipa a Romain Gavras vtedy odchádzali z večierku v Londýne. 

Zoficiálnenie ich vzťahu prišlo na filmovom festivale v Cannes, konkrétne šlo o premiéru snímky Omar La Fraise. Zaľúbenci sa obliekli do čiernej, speváčku zdobili dlhé a atypicky strihané šaty od Chanel a režiséra dobre padnúci oblek. 

Dua Lipa a Romain Gavras tvoria krásny pár, zdá sa, že sú spolu šťastní. Od rozchodu s bratom sestier Hadidových ide o speváčkin prvý známy vzťah. Popová diva bola s Anwarom Hadidom od roku 2019 a bodka za ich romancou prišla o dva roky neskôr. 

Mohlo by vás zaujímať: Róby z filmového festivalu v Cannes 2023: Neprehliadnuteľná Naomi Campbell, Romee Strijd po 2 deťoch ohúrila

Charlize Theron a Alex Dimitrijevic

Láska vstúpila aj do života hollywoodskej herečky Charlize Theron. Očaril ju model menom Alex Dimitrijevic. "Charlize a Alex spolu chodia pár mesiacov," citoval portál Us Weekly svoj zdroj z prostredia dvojice s tým, že ich vzťah je ešte len v začiatkoch. A zmienil sa aj o jednej z vlastností, ktorú na modelovi herečka oceňuje. "Alex je veľmi pohodový chlapík a Charlize sa to veľmi páči."

Skutočne to vyzerá tak, že hollywoodska hviezda je po Dimitrijevicom boku rada, herečkin spokojný úsmev hovorí za všetko. 

Neprehliadnite: Lauren Sanchez, snúbenica jedného z najbohatších mužov planéty: Čím očarila Jeffa Bezosa?

Lily-Rose Depp a Danielle Balbuena

Niekoľko mesiacov spolu randia aj herečka a modelka Lily-Rose Depp a Danielle Balbuena, ktorá je známa pod umeleckým menom 070 Shake. Vzťah dcéry Johnnyho Deppa a Vanessy Paradis s americkou raperkou vyšiel najavo len nedávno, keď herečka na svojom Instagrame zverejnila momentku, ktorá zachytáva ich spoločný bozk, ku ktorej napísala: "Štyri mesiace s mojim miláčikom."

- Najčítanejšie -