Presunúť na hlavný obsah

Toto sú 3 znamenia zverokruhu, ktoré si na veľkolepú žiadosť o ruku nepotrpia: Stačí im jasný návrh, patríte medzi ne?

Lifestyle

Nezabudnuteľný moment, ktorý sa vryje do srdca človeka, keď k nemu príde. Niektorí túžia, aby žiadosť o ruku bola originálna a dych berúca, iní si na ceremónie okolo toho nepotrpia. Sú to konkrétne len tieto 3 znamenia zverokruhu, pri ktorých sa nemusíte ani tak veľmi snažiť.

Okázalé žiadosti o ruku sú nepochybne skvelé a nezabudnuteľné, ale nepodceňujte ani silu intímneho zasnúbenia medzi štyrmi očami. Koniec koncov môžete si to potom vykompenzovať svadbou. Tá je vždy nápadná a nezabudnuteľná sama o sebe. Podľa astrológa osloveného portálom mindbodygreen.com, sú len tri znamenia zverokruhu, ktoré chcú, aby ich žiadosť o ruku bola nenápadná. Ktoré sú to? 

Mohlo by vás zaujímať: Týchto 5 znamení bude zažívať v nadchádzajúcom roku 2023 najväčšie šťastie: Patríte k nim práve vy?

Škorpión (23. 10. – 22. 11.)

Ak plánujete požiadať o ruku práve toto vodné znamenie, Škorpióna, asi budete chcieť prehodnotiť svoj okázalý či extravagantný návrh, ktorý ste doposiaľ plánovali:  „Upozorňovať na seba, to nie je ich šálka kávy. Škorpióni sú dosť súkromní a nechcú, aby túto hranicu zasahovali, prekračovali iní ľudia, najmä cudzinci,“ hovorí astrológ. 

Kozorožec (22. 12. – 19. 1.)

Podľa astrológa sa pragmatickí Kozorožci snažia dostať do kontaktu so svojou emocionálnou stránkou, takže veľká nápadná žiadosť o ruku spôsobí skôr to, že toto znamenie bude viac  nesvoje než nadšené. Nehovoriac o tom, že by nikdy neurobili nič, čím by ohrozili svoju stoickú povesť: „Kozorožci sú veľmi vyberaví, nemajú čas na hry, takže uprednostňujú síce romantickú, ale krátku a vecnú žiadosť o ruku,“ opisuje. 

Čítajte tiež: Tri znamenia zverokruhu, ktoré by mali byť teraz opatrné v láske: Vzťahy s týmito ľuďmi vám nebudú fungovať

Vodnár (20. 1. – 18. 2.)

Aj keď Vodnári radi milujú nahlas, sú príliš hanbliví na to, aby sami prišli s nápadnou žiadosťou o ruku. Toto vzdušné znamenie dáva prednosť tomu, aby bola žiadosť nežná, od srdca: „V skutočnosti ich nezaujímajú všetky tie honosné veci okolo žiadosti o ruku. Tiež sú takí, že sa neradi čerstvo žiadosťou o ruku chvália. Dokonca čakajú, kým to povedia blízkym,“ dodáva na margo tohto znamenia zverokruhu astrológ na záver. 

Neprehliadnite: Horoskop na rok 2023: Zástup milencov či veľká životná zmena a pre jedno znamenie to bude najšťastnejší rok

Ste jedným z týchto troch znamení zverokruhu a cítite to ohľadom žiadosti o ruku rovnako alebo podobne?

spolu hlasovalo 122 ľudí

Áno
89
Nie
33

 

- Najčítanejšie -