Presunúť na hlavný obsah

Tieto hollywoodske krásky majú aj po 50-tke telá dvadsiatničiek: Toto je tajomstvo ich úspechu

Zahraničné celebrity

Tieto ženy vyzerajú neskutočne. Aj po 50 - tke sa totiž môžu pochváliť postavičkami, ktoré im mnohí závidia. My sme odhalili, čo je za tým.

Jennifer Lopez

Krásna, veľmi obľúbená speváčka a herečka, Jennifer Lopez je jasným dôkazom toho, že aj keď máte po 50 - tke, môžete byť oveľa príťažlivejšou ako keď ste mali sladkých dvadsať. Sama hovorí, že je aktuálne šťastnejšia ako bola kedykoľvek predtým. Má už jasne zadefinované priority, vnútorne je spokojná, ale samozrejme nezabúda ani na starostlivosť o fyzično. 

Mohlo by vás zaujímať: Princezná Charlotte má črty po prababičke, veľa zdedila aj po mame, budúcej kráľovnej: Čaká ju sľubná, no neľahká budúcnosť 

Ráno začína pohárom teplej vody s citrónom, jablčným octom a šálkou zeleného čaju. Následne počas celého si dopraje pravidelný pitný režim, pretože takáto hydratácia sa prejavuje nielen na pleti, ale aj samotnej figúre.

Pravidelne medituje, nedá dopustiť na ranný beh a cvičí až päťkrát do týždňa. Toto všetko ju udržiava v TOP forme.

Jennifer Aniston

To, že vek je len číslo, určite dokazuje aj seriálová Rachel, nádherná Jennifer Aniston. Má 54 a jej telo jej závidí množstvo žien. Navyše stále pôsobí šťastne, vyrovnane a veľmi harmonicky. Sama tvrdí, že veľa vecí vychádza zvnútra. Samozrejme tiež je verná určitým zásadám vrámci cvičenia a jedálnička. Za tie roky pochopila, čo u nej naozaj funguje. 

Podľa nej je ideálne, ak jedálniček obsahuje 3 - 5 menších jedál počas dňa. Navyše si vždy pred každým hlavným jedlom dopraje lyžicu jablčného octu. Ten znižuje hladinu cukru v krvi, posilňuje imunitný systém, reguluje cholesterol. A tiež cvičí hodinu denne až šesťkrát v týždni.

Halle Berry

Bývalá Bond girl, ikonická Halle Berry, po ktorej túžili milióny mužov aj v 56 rokoch môže stále konkurovať o dekádu mladším kolegyniam. Vyzerá skrátka neskutočne. Je stále sexi a príťažlivá. Jej krivky sú naozaj súmerné a vidieť, že stále na svojej postave pracuje. 

Nedá dopustiť na kombináciu zdravej a pravidelnej stravy spolu s pohybom. Čo sa týka jedálnička, drží sa zásady, že hlavné jedlo musí byť nízkotučné, veľmi bohaté na bielkoviny, mať uhľohydráty s nízkym glykemickým indexom. Takisto treba mať v každej porcii 5-10 gramov vlákniny.

Neprehliadnite: Dcéra Meghan a princa Harryho rastie ako z vody: Prvá princezná narodená v Amerike je roztomilé ryšavé dievčatko

Čo sa týka pridaných tukov siaha len po tých zdravých ako je napríklad avokádo a tým dopĺňa jedálniček. Takisto sa úplne vyhýba sladeným nápojom. Samotnému cvičeniu sa venuje aspoň štyrikrát do týždňa a popri tom si ešte rada zabehá.