Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na nový týždeň 21.8.-27.8.: Panny čakajú nové začiatky, Strelci konečne spomalia

Zábava

Ak chcete vedieť, čo si pre vás nový týždeň pripravil, čítajte ďalej. Niekto si bude musieť zvyknúť na nový život, iní prehĺbia svoje väzby vo vnútri rodiny.

Baran

Tento týždeň by ste mali venovať maximálnu pozornosť svojej rodine. Pokiaľ ste si doteraz neurobili spoločné plány, nastal ten čas. Neváhajte a vychutnajte si spoločné momenty. Budete z toho ešte dlho čerpať a ťažiť.

Býk

Dajte si v práci pozor na kroky, ktoré podniknete. Šéf vás bude sledovať a akékoľvek zaváhanie vám neodpustí. Venujte preto čas tomu, čo viete robiť najlepšie, aby mal príležitosť vidieť vás v tom dobrom svetle. 

Neprehliadnite: Sexuálna poloha, pri ktorej sa muži cítia ako bohovia: Ženy pri nej dosahujú najlepší orgazmus

Blíženci

Hviezdy vás vystríhajú pred nepríjemnosťami, ktoré vás zrejme tento týždeň neobídu. Nenechávajte nič na náhodu, len tak sa vyhnete zbytočným konfliktom a pádom.

Rak

Mali by ste si viac veriť, spoliehať sa na svoju intuíciu. Len tak si zachováte zdravé sebavedomie, sebadôveru. Zbytočne neriskujte a snažte sa upevniť väzby v rodine. Vaši najbližší majú pocit, že ich zanedbávate. Skúste to zmeniť!

Lev

Váš partner má pocit, že ho obchádzate. Prestali ste sa zdôverovať jeden druhému, snažíte sa viac venovať svojim koníčkom ako vám dvom a je to chyba. Pokiaľ v tom budete pokračovať, podpíše sa to negatívne na vašom vzťahu a spoločnej budúcnosti.

Panna

Musíte sa sústrediť na svoje telo a zdravie. Doplňte si vitamíny, snažte sa jesť zdravšie a spomaľte. Miera stresu, ktorú vnútorne prežívate by vás totiž mohla nepekne poznačiť. Je čas opäť nájsť samého seba. Uvidíte, že na vás čakajú nové začiatky. 

Váhy

Musíte sa začať riadiť srdcom a intuíciou. To je jediná správna cesta, ktorej sa treba držať. Prinesie vám to do života harmóniu, spokojnosť a šťastie. Máte skvelé komunikačné schopnosti, tak ich využívajte vo svoj prospech.

Škorpión

Dlhodobo nosíte vo svojej hlave niekoho, s kým viete, že nemá zmysel si začínať. Upustite od týchto myšlienok a začnite sa sústrediť viac sami na seba. Zbytočne sa trápite nad vzťahom, ktorý sa aj tak nikdy nepretaví do reality. 

Strelec

Absolútne spomalenie je to, čo si musíte naordinovať na najbližšie obdobie. Síce neustále túžite po nových výzvach a dobrodružstvách, no podpisuje sa to na vás. Preto sa skúste ponoriť do vlastného sveta a zamyslieť sa nad tým, čo je ozajstným zmyslom vášho bytia. 

Kozorožec

Máte množstvo nových nápadov, nechýba vám kreativita a túžite napredovať. Je čas využiť túto energiu v profesnej sfére. Ak sa budete držať tohto nastavenia, neminie vás povýšenie. 

Vodnár

Už začiatkom týždňa spoznáte človeka, ktorý vás zahrnie komplimentami. Nezamieňajte  si však tento vzťah s flirtom ani priateľstvom, hoci sa sa vám táto osoba zapáči, kvôli nadhľadu a rozhľadu. Chce vám len pomôcť v práci, čo sa jej aj podarí, ak tomu necháte voľný priebeh. 

Čítajte tiež: Všetci ju chceli do postele, no nakoniec skončila u mňa: Bola krásna a sexy, ale to, čo urobila, neprajem nikomu

Ryby

Tento týždeň vám dáva priestor na odviazanie. Čokoľvek skúsite, do čohokoľvek sa vrhnete sa vám aj podarí. Oblasť lásky bude jedinou náročnejšou, avšak máte na dosah nové zoznámenie, ktoré bude zrejme definovať novú éru vášho začiatku. Len treba byť pripravení.

- Najčítanejšie -