Presunúť na hlavný obsah

Nedovoľ, aby ťa strach z prehry vyradil z hry: Sympatická a sexi Slovenka Erika Bugárová prezradila kabelkové must-have

Zábava

Sympatická a sexi Slovenka Erika Bugárová sa preslávila najmä vďaka súťaži Miss Slovensko a takisto projektu Face of FashionTV. Čo ju v živote najviac baví, napĺňa a kde čerpá inšpiráciu?

Skús sa opísať pár vetami...

Som cieľavedomá mladá žena, ktorá tak ako miluje spoločnosť ľudí, tak si užíva aj čas osamote. Baví ma pracovať na nových plánoch a projektoch, ale aj oddychovať len tak doma. Milujem cestovanie, spoznávanie nových miest aj ľudí.

Čítajte tiež: Letná manikúra známych krások: Daru Rolins, Dominiku Navara Cibulkovú a ďalšie spája odtieň, ktorý si zamilujete aj vy 

Čo ťa v živote najviac inšpiruje a napĺňa? 

Inšpirácia je pre mňa všade asi najviac ma baví počúvať/čítať príbehy ludí okolo mňa a zo sveta. Rovnako filmy podľa skutočnosti alebo dokumenty o známych osobách. Ak sa jedná o niečo materiálne, tak asi najviac nápadov mám z pinterestu, kde človek nájde úplne všetko, od zariadenia bytu cez nechtové dizajny, po outfity alebo diy projekty.

Mohlo by vás zaujímať: Ktoré Slovenky nekopírujú šľapaje svojich celebritných mám a napriek tomu žnú úspechy?

Najviac ma napĺňa a teší robiť niečo pre blízkych. Malé prekvapenia alebo darčeky. Nemusia to byť drahé veci alebo veľké gestá. Ak môžem niekoho potešiť prekvapením ako napr. obľúbený koláč/ jedlo alebo niečo o čom viem, že po tom túžia, ale sami si to nekúpia. Vtedy som úprimne šťastná.

- Najčítanejšie -