Presunúť na hlavný obsah

Najlepšie a najhoršie sexuálne zážitky žien: Toto otvorene priznali

Sex

Spomínate si na svoj najlepší a najhorší sexuálny zážitok? My sme vyspovedeli tri ženy a niektoré odpovede nás veru prekvapili.

Sex nie je vždy len výnimočným, ale mnohé z nás by vedeli rozprávať aj o opaku, ktorý pri ňom s mužmi zažili. My sme poprosili tri ženy rôzneho veku, aby prezradili svoje najlepšie a najhoršie sexuálne zážitky. Niektoré svojimi odpoveďami prekvapili.

Čaro odlúčenia

Som vydatá tri roky a najlepší sex bol s mojim ex. Bolo to v čase, keď sa vrátil po pol roku zo Singapuru. Nespútané, odviazané, vášnivé a také iné. Áno, odlúčenie zohralo veľkú rolu, ale celkovo som mala pocit, že sme si boli aj emočne bližší. A bolo to veru cítiť.

Neprehliadnite: Čo všetko sa považuje za afrodiziakum a skutočne funguje? Existujú 3 kategórie podľa vedľajších sexuálnych účinkov

No a čo sa týka najhoršej skúsenosti, tiež bola paradoxne s mojim ex. Veľmi túžil mať anál, ja som tomu nebola naklonená a skončilo to totálnym fiaskom a hádkou. Fakt zlé. (Gréta, 36)

Moment možného odhalenia

Absolútne nezabudnuteľný sex bol s mojim mužom vo vlaku. Možno je to je také klišé, ale to, že nás niekto môže vidieť a pristihnúť, zvyšovalo túžbu, adrenalín a emócie s vášňou na maximum. Bolo to celé také iné ako nejaká klasika doma a to ja som skôr introvertný človek.

Najhorší zážitok mám ešte z teenegerských čias. Bolo to jeden z tých sexov v začiatkoch, kedy sme nevedeli čo a ako. Bolestivé, nepríjemné, no vtedy som to nevedela ešte povedať nahlas.(Diana, 30)

Nespútanosť a romantika

Najlepší sex? Rozhodne ten v oceáne. Boli sme na svadobenej ceste, maličký ostrov, nikde nikto. Prechádzali sme sa o polnoci nahí po pláži, išli sme sa okúpať a potom sme na to skočili. Z môjho pohľadu maximálne romantické a sexi zároveň.

Neprehliadnite: Čo všetko sa považuje za afrodiziakum a skutočne funguje? Existujú 3 kategórie podľa vedľajších sexuálnych účinkov

No a opak? Sex s kolegom v práci. Obaja sme zostali dlhšie po pracovnej dobe, niečo sme si naliali a skončilo to totálnym fiaskom. On nevedel, čo robiť a ja som si pripadala ako jeho učiteľka. Odvtedy, čo sa to stalo sa vlastne obchádzame. (Lena, 28)