Presunúť na hlavný obsah

Široké denimové jeansy ovládli metropoly módy: Ako ich nosiť a nepridať si na objeme?

Móda

Sú pohodlné, praktické a ak ich dobre skombinujete, dokážu zvýšiť mieru vášho sexappealu. Viete ako nosiť oversized jeansy?

Denim je skrátka nestarnúci. Tak ako bol trendy aj chic v 80. či v 90 rokoch, nič sa na tom nezmenilo doteraz. Avšak čoraz väčšej popularite sa tešia športovejšie a street-wearovejšie kúsky. Veľmi obľúbenými sa stali voľné jeansy, ktoré sa pýšia nielen komfortom pri nosení, ale aj skvelou variabilitou. 

Niečo pre odvážnejšie duše

Tento styling je pre odvážnejšie duše, ale rozhodne v ňom zaujmete. Pri kombinovaní širokých jeansov je základ, aby ste si nepridávali na objeme.

Mohlo by vás zaujímať: Letné stylingy, ktoré si zamilujete: Šaty a sukne hrajú prím, nebojte sa do módy vrátiť ženskosť

Čiže práve štýlovou šatkou a holým bruškom, viete dosiahnuť potrebné vyváženie siluety. No a pri takomto looku rozhodne nezabudnite na podpätky.

Myslite na proporciálny balance 

Tiež bude dobre vyzerať, pokiaľ takéto jeansy skombinujete s farebným sakom. Budete pôsobiť sviežo a uvoľnene. Nezabudnite však, že samotné sako by vám malo pekne sadnúť. Ideálne ak kopíruje siluetu. Tým vyzdvihnete prednosti a takisto dosiahnete proporciálny balance.

Street - stylové potulky

Kombinácia s crop - topom je niečo, čím neurobíte krok vedľa, keď máte krásnu postavu. Zvýraznite šíhly driek opaskom. 

Neprehliadnite: Letné šaty do práce: Stylingy, ktoré vás presvedčia o tom, že takéto jedny šaty budete chcieť na sebe vyskúšať

Jednoduché, no pritom veľmi chic a efektívne. Na potulky mestom, či kávu s kamoškou ako stvorené.

- Najčítanejšie -