Presunúť na hlavný obsah

Títo chlapci sú kópiami svojich oteckov: Tí patria medzi najväčších fešákov slovenského showbiznisu

Slovenské celebrity

Sú známi, úspešní, šťastne zadaní, pričom sa pýšia i statusom otca. Títo atraktívni muži slovenského showbiznisu majú synov, ktorí pôsobia ako ich mini kópie.

Je viacero prominentných Sloveniek, ktoré vedľa svojich dcér pôsobia takmer identicky. Napokon ich spájajú veľmi podobné rysy tváre. A tento istý model nájdeme aj u známych oteckov a ich synmi. Ktorí to sú?

Adam Bardy

Čím je Alan väčší, tým viac sa podobá na svojho otecka, ktorým je herec Adam Bardy. Zelenooký chlapček s krásnym úsmevom onedlho oslávi svoje druhé narodeniny. Manželia Bardyovci patria medzi najobľúbenejšie rodinky nášho showbiznisu. A so svojím synom sa, ako ostatní rodičia, snažia tráviť čo najviac času. Najradšej ho berú mimo mesto - do kontaktu s prírodou - aby mal čo najkrajšie detstvo.   

Michal Navara 

Manžel Dominiky Navary Cibulkovej - Michal - je otcom dvoch detí. Chlapca a dievčaťa. Jakubko prišiel na svet ako prvý. V úvode leta oslávil tretie narodeniny a síce je ešte malý, je veľký fešák. Po ocinovi. 

Michal je nositeľom prenikavých zelených očí, ktorými sa na svet pozerá i Jakubko. Pri pohľade na ich spoločnú fotku je hneď jasné, že syn manželov Navarovcov je celý otec. O Jakubkovi tiež môžeme povedať, že je najštýlovejším chlapcom v našom showbize. 

Tony Porucha

Vernou kópiou otca je i štvorročný Manolo. Má viacero čŕt, ktorými vyniká profesionálny tanečník a herec Tony Porucha. Manolo po svojej šarmantnej mamine zdedil úsmev, inak sa viac približuje práve Tonymu. 

Mohlo by vás zaujímať: Karin Haydu si rokmi drží rovnaký vzhľad: Budete prekvapení, ako jej 19-ročná dcéra vyrástla, krásou je jej verná kópia

Odkedy ho Dáša a Tony majú, žiaria šťastím viac, než kedykoľvek predtým. Vidno, že rodičovstvo ich napĺňa tým najúprimnejším šťastím. Ako rodina sa spolu veľa smejú, zábava k tejto sympatickej rodinke jednoducho patrí. 

Ktorý chlapec sa podľa vás najviac podobá na svojho otecka?

spolu hlasovalo 285 ľudí

Neprehliadnite: Nenarodili sa ako dvojičky, hoci tak vyzerajú: Spoznávate známe slovenské sestry, ktorých podoba berie dych?

- Najčítanejšie -