Presunúť na hlavný obsah

Ivana Gáborík sexi ako nikdy predtým: Takto sa dopracovala k postave snov

Slovenské celebrity

Sexi tanečnica, podnikateľka, influencerka a v neposlednom rade dvojnásobná mama Ivana Gáborík vyzerá neuveriteľne. Aj po dvoch pôrodoch má telo ako prútik. Mimoriadne jej to nielen pristane, ale žiari kdekoľvek sa objaví. Ako to táto žena robí?

Známa kráska sa aj popri dcérkach snaží venovať vlastnému telu

Nádherná tanečnica, podnikateľka, influencerka a dvojnásobná mama Ivana Gáborík je mimoriadne inšpiratívnou ženou. Je neuveriteľne aktívna a aj po dvoch pôrodoch vyzerá neskutočne. Má postavičku ako lusk a vidieť, že sa o seba stará.

Prečítajte si: VIDEO: V šatníku známej lekárky: Alena Pallová čo nosí do práce a v čom ju stretnete v meste na brehu Dunaja

Samozrejme, genetika, roky tanca robia svoje a zanechajú na figúre nezmazateľnú stopu, no známa kráska sa aj popri dcérkach snaží venovať vlastnému telu. Aj keď má toho veľa.  

Venuje sa fyziu, pri cvičení sa snaží zamerať najmä na brušné svalstvo, ktoré bolo počas tehotenstva oslabené a chrbát, ktorý dostáva pri deťoch zabrať. Je známa tým, že všade, kde sa dá chodí peši. A chôdza je to najlepšie, čo  čo pre seba môžeme urobiť, keďže ide o najprirodzenejší pohyb. 

Sama však na sociálnej sieti priznala, že ani ona nemá 100% dokonalú figúru, hoci my to tak nevnímame. Uvedomuje si však veľmi dobre, aké dôležitá je sebaláska a vlastné prijatie.

"Už štvrté leto iná postava, iná konfekčná veľkosť. Po dvoch pôrodoch preferujem plavky s vysokým pásom alebo celé (diastáza, hernia a uvoľnená koža, chce to všetko čas, ale na teraz sa cítim pohodlne takto)."

Ivana je očarujúca a podľa nás aktuálne vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým. Ide z nej pokoj, pohoda absolútne žiari. 

 

 

Neprehliadnite: Silvia Lakatošová prekvapuje postavou, akú jej môžu závidieť aj tínedžerky. Ako to robí?

- Najčítanejšie -