Presunúť na hlavný obsah

Erotické praktiky podľa znamenia: Toto mužov najviac rozpáli

Partnerské vzťahy

Viete, čo vášho partnera najviac rozvášni? Každé znamenie má svoje špecifiká, na ktoré sa treba zamerať, ak chcete mať bohatý a naplnený sexuálny život.

Baran

Ohniví Barani sú známi svojim rýchlym a intenzívnym prístupom k životu. Nie je žiadnym prekvapením, že keď príde na sex, vzrušujú ich impulzívne, rýchle výbuchy vášne. Sú vždy pripravení na výzvu, no predohra nie je ich silnou stránkou.

Býk

Býkom vládne Venuša, planéta lásky a krásy. Toto znamenie je doslova najzmyselnejšie zo zverokruhu, pretože jeho libido je úzko spojené so zvukom, zrakom, chuťou, vôňou a dotykom. Všetky tieto zmysly pri daných mužov teda treba využiť.

Blíženec

Blíženci sú známi svojou dynamickou dualitou. Časté striedanie polôh počas sexu je pre týchto energických milencov mimoriadne vzrušujúce. 

Rak 

Hoci Raci milujú príležitostný sex, intimita je pre nich na úplne inej úrovni. Raci musia dôverovať svojim partnerom, že dosiahnu potenciál potešenia, čo je podporované fyzickou blízkosťou. Maznanie, držanie za ruky toto všetko zbožňujú. 

Neprehliadnite: Pred svadbou mi zatajil jednu vec, ktorú som mala právo vedieť: Po svadbe som urobila niečo, čo mnohé iné ženy nie

Lev

Pokiaľ ide o sex, pre ohnivé Levy je najväčším sexuálnym impulzom cítiť sa žiadaní. Levy zbožňujú zvádzanie prostredníctvom okázalých schôdzok, prehnaných prejavov zbožňovania a grandióznych romantických giest. Ak toto všetko vedie k vášnivému, dramatickému milovaniu, nepotrebujú viac.

Panna

Panne vládne Merkúr, planéta komunikácie. Toto intelektuálne znamenie najviac vzrušuje humor, vtip a inteligentná konverzácia. 

Váhy 

Váhy sa snažia o harmóniu vo všetkých vzťahoch. Pokiaľ ide o sex, oceňujú vysoko recipročnú dynamiku. Ovláda ich Venuša, planéta estetizmu a majú tendenciu zaobchádzať so svojimi partnermi ako s umeleckými dielami, zbožňujúc ich telo aj myseľ. Váhy oceňujú rafinovanú zmyselnosť.

Škorpión

Neexistuje žiadne znamenie zverokruhu, ktoré by bolo viac spojené so sexom ako Škorpión. Títo muži sú známi svojim očarujúcim magnetizmom, sofistikovanými technikami zvádzania a neukojiteľnou túžbou po sexe akéhokoľvek druhu. 

Strelec

Strelci sú prirodzení prieskumníci, takže sex je pre nich vždy dobrodružstvom. Vnímajú intimitu ako príležitosť na objavovanie a intelektuálnu expanziu, takže majú tendenciu vyhľadávať vzrušenie. Sú tiež veľmi hraví a optimistickí. 

Kozorožec

Najambicióznejšie znamenie zverokruhu. Daní muži pristupujú k sexu odhodlane a oddane. Vnímajú ho veľmi racionálne a na nejaké veľké nežnosti ich nedostanete. Potrebujú len kvalitný a rýchly akt. 

Mohlo by vás zaujímať: Mala to byť oslava zásnub: Z ničoho nič sa na nej objavil môj prízrak z minulosti a ja som ostala v šoku

Vodnár

Vodnári žijú s hlavami tak vysoko v oblakoch, že nie je prekvapením, ich povesť oddelených a rezervovaných, pokiaľ ide o intimitu. Chcú všetko, ale v rovine prijímateľa. Potrebujú, aby sa o nich žena starala, no ona to od nich očakávať nemôže. 

Ryby 

Ryby ako také majú hlboko emocionálny profil, práve pre to je sex s nimi mimoriadne duchovný. Milovanie chápu ako prelínanie dvoch jedinečných, krásnych duší. Poteší ich akákoľvek premyslená romantika, postavená na vzájomnom zblížení vo všetkých sférach.

- Najčítanejšie -