Presunúť na hlavný obsah

Nádherná svadba v Taliansku ako z romantického filmu: Ondřej Brzobohatý sa oženil, z Daniely bola prekrásna nevesta

Zahraničné celebrity

Hudobník Ondřej G. Brzobohatý si zobral za manželku moderátorku Danielu Písařovicovú na mieste s najromantickejším výhľadom, v talianskom Lago di Garda.

Hudobný skladateľ, hudobník a herec Ondřej Brzobohatý sa posledné mesiace netajil čoraz intenzívnejšou láskou a náklonnosťou k moderátorke Daniele Písařovicovej. Okrem krásy ho okúzlila aj svojou inteligenciou a osobnosťou. Dvojica sa spolu zasnúbila na dovolenke, kde si na oddych vybrali romantické Maledivy. Ako sa hovorí, svadba by mala byť do roka a v ich prípade sa to aj naplnilo.

Čítajte tiež: Luxusná svadba snov, o akej sníva nejedna žena: Alena Šeredová si získala srdce miliardára

Nádherná svadba ako z romantického filmu

Svadba sa uskutočnila v prekrásnom Taliansku, v známej oblasti Lago di Garda. Nádherný romantický výhľad a slávnosť priamo pod holým nebom v obklopení malebnej prírody. Obradu a veselice sa zúčastnil len veľmi úzky okruh rodiny a blízkych, o svadbe sa dokonca verejnosť dozvedela až po víkende. Sám hudobník zverejnil na sociálnej sieti Instagram niekoľko záberov s novou pani Brzobohatou a neskrýval pocity šťastia: „S týmto sa pochválim viac, než rád. Z dlho plánovanej dovolenky v Taliansku sa postupom mesiacov po zvážení pre a proti vykľula naša svadba s Danielou.“ Ondřej a Daniela majú zmysel pre humor, čo sa potvrdilo aj ich vyjadrením, ktoré bolo veľmi sympatické. Dvojica sa na nič nehrá a užívajú si prítomnosť jeden druhého. „A prečo vlastne tak skoro po zásnubách? S veľkou nadsázkou a humorom možno tvrdiť, že Daniela sa (podľa jej slov) na svadbu ponáhľala do doby, pokiaľ jej to stále známky gravitácie v tvári dovolia a ja som sa chcel oženiť, pretože ma nebaví byť rozvedený, čo evokuje niekoho, kto prehral. Dnes môžeme s pokojom na srdci nahlas povedať, že Daniela to ako krásna nevesta stihla a ja sa cítim ako víťaz. A tak teda spoločne, Brzobohatí.“


Daniela bola krásna nevesta, svadobné šaty boli veľmi sofistikované

Daniela zvolila svadobné šaty s odhalenými ramenami a riadila sa heslom „V jednoduchosti je krása.“ Za pozornosť svojí aj transparentná látka na chrbte, ktorá z nich robí originálne šaty. Krajčírstvo Abi Totre sa postaralo o smoking ženícha a Lenka Mulabegovič o svadobné šaty pre nevestu. Vizáž mala v rukách vychytená make-up artistka Hristina Georgievska. Novomanželom želáme veľa šťastia a lásky na ich spoločnej ceste!

Mohlo by vás zaujímať: Najkrajšia kráľovná sveta, ktorú sleduje aj naša prezidentka, vydávala dcéru: Nevesta bola prekrásna!

Páči sa vám svadba, akú mal Ondřej G. Brzobohatý a Daniela Písařovicová?

spolu hlasovalo 145 ľudí

Áno
102
Nie
43
 

- Najčítanejšie -