Presunúť na hlavný obsah

Denný a nočný krém, s ktorými omladnete: Testovali sme tieto beauty produkty na pleti 20, 30 a 40-ročnej ženy

Krása

V redakcii FEMINITY sme testovali denný a nočný krém proti vráskam s liftingovým efektom Liftactiv Collagen Specialist od Vichy. Aké sú naše výsledky po 14 dňoch používania na rôznych typoch pleti?

Značka Vichy sa nám automaticky spája s Francúzkami a ich generačne silnou väzbou pre dôkladnú starostlivosť o pleť a zároveň s laboratórnymi výskumami, ktoré posilňujú našu dôveru.  Dermokozmetická značka je odporúčaná dermatológmi a účinnosť je klinicky overená. V redakcii FEMINITY sme mali možnosť otestovať novinky v podobe denného a nočného krému Vichy Collagen Specialist Liftactiv. 

Denný protivráskový krém s liftingovým efektom

Obnovujúci liftingový krém proti vráskam Liftactiv Collagen Specialist stimuluje produkciu kolagénu, čím pomáha potlačiť známky starnutia. Tie sa prejavujú na rôznych ženách odlišne – či už v podobe jemných liniek, alebo hlbších vrások, nezrovnalostí pleti alebo straty kontúr, ktoré prichádzajú s postupným zvyšovaním veku. „Po dvoch týždňoch som spozorovala jednotnejší tón pleti, vďaka obsahu vitamínu Cg. Pleť bola rozjasnená, vypnutejšia a mladistvejšia a ja som nemusela použiť toľko makeupu, ako som bola zvyknutá,“  zdôverila sa so svojimi skúsenosťami Petra (28).

Vďaka unikátnemu zloženiu obsahuje 3-krát viac prokolagénových peptidov než pri predchádzajúcom zložení. Tento krém je odporúčaný ženám, ktoré hľadajú ultraantiageingový účinok pre korekciu všetkých známok straty kolagénu v pleti. Krémová textúra sa poctivo mení na púder, pleť pociťuje okamžité vyhladenie, komfort a hydratáciu. Konzistencia krému je rýchlo sa vstrebávajúca, nelepí a nezanecháva mastný film. „Moja pleť prešla najvýraznejšou premenou po tom, čo som sa stala mamou. Nedostatok spánku a známky únavy prešli do viditeľných vrások a zvädnutej pleti. Textúra krému Liftactiv Collagen Specialist od Vichy je příjemná na dotyk a vytvára hebký pocit,“ prezradila Monika (35).  

Pravidelným používaním dochádza k zmierneniu vrások, redefinovaniu kontúr tváre, okamžité spevnenie a pleti tiež zaisťuje tonicitu. Aplikuje sa ráno na umytú a vysušenú pleť alebo po nanesení séra. 

Anti-agingový efekt, aký chce dosiahnuť každá 

Vyskúšali sme denný a nočný krém Liftactiv Collagen Specialist od Vichy, a testovali sme ich na našej pleti 14 dní. O výsledky sa podelila každá z nás v závislosti od typu pleti, akú máme. „Tento krém proti vráskam s liftingovým efektom som zaradila do svojej rutiny vďaka jeho prirodzeným schopnostiam obnoviť kolagén v pleti. Pleť je vypnutejšia, vrásky minimalizované a pocit sebavedomia tiež narástol,“ dodáva Lenka (40).

Nočná rutina je mimoriadne dôležitá pre vašu pleť

Naša pleť je počas dňa vystavovaná nepriaznivým vplyvom vonkajšieho prostredia, ale tiež stresovým faktorom a UV žiareniu. Nočná rutina je preto mimoriadne dôležitá na posilnenie pokožky a schopnosti čeliť agresívnym činiteľom. Nočný krém Liftactiv Collagen Specialist obsahuje spevňujúce peptidy a rozjasňujúci vitamín Cg + resveratrol prírodného pôvodu. „Kedysi som nočný krém vôbec nepoužívala, ale práve moja práca ma v tom zmenila. Nočný krém Liftactiv Collagen Specialist​ dokonale pôsobí na pleť počas noci a vy sa ráno prebudíte pocitovo, ako keby ste boli po kozmetickej procedúre,“ pochvaľuje si Petra (28).

Ide o komplexný nočný krém proti vráskam a znižovaniu kvality kolagénu v pleti. Krém sa odporúča ženám, ktoré hľadajú mimoriadne účinky proti starnutiu pleti a dokonale zdravú pokožku. To všetko vďaka peptidom, teda krátkym fragmentom proteínov, ktoré sú schopné bojovať proti strate kolagénových vlákien a stimulovať tvorbu kolagénu. Komplex kyseliny glykolovej obsahuje tiež vitamín Cg, rozjasňujúcu aktívnu látku, ktorá obnovuje jas pleti a koriguje hyperpigmentáciu. „Bez nočného krému si neviem predstaviť spánok. Moja pleť prešla výraznou zmenou, dvihli sa mi kontúry tváre a znížili dovtedy viditeľné známky starnutia,“ zdôverila sa Monika (35).

 

 

„Nočný krém je pre ženy v mojom veku alfou omegou. Biopepdidy a ich schopnosť spevniť pleť je pre mňa doslova ako mihnutie čarovnou paličkou do rána a prebudím sa ako iná, mladšia Lenka,“ netají sa Lenka (40). 

Advertoriál pripravený v spolupráci s Vichy.