Presunúť na hlavný obsah

Najsexi muž roka 2023 Patrick Dempsey má jedno z najstabilnejších manželstiev Hollywoode: Aký je jeho recept na šťastie?

Zahraničné celebrity

So svojou manželkou sú viac ako 20 rokov a stále žiaria šťastím. Ako a v čom objavili tajomstvo úspešného zväzku?

Ich láska začala v 90. rokoch a trvá dodnes

Milostný príbeh Patricka Dempseyho a jeho manželky Jillian Dempsey sa začal písať v 90. rokoch. Herec hral v niekoľkých filmových trhákoch, vrátane Enchanted a Bridget Jones's Baby. Medzitým Jillian pracovala ako kaderníčka, neskôr začala líčiť a v Hollywoode si získala popularitu ako make - up artistka. Pár sa stretol v roku 1994, keď bol Patrick klientom v kaderníckom salóne Jillian.

Čítajte tiež: Svadba v klane Kardashian? Kris Jenner sa so svojím o 25 rokov mladším partnerom údajne zasnúbila

Nakoniec sa v roku 1999 vzali a stali sa rodičmi troch detí. V priebehu ich vzťahu sa ani oni nevyhli ťažkým a náročným obdobiam. Veľkú krízu prežívali v roku 2015, kedy sa takmer rozišli, no napokon všetko ustáli.

"Naše manželstvo nebolo niečo, čoho by som bol pripravený sa zriecť. Nemal som pocit, že sme urobili všetku prácu, čo sme mohli. A obaja sme na ňom chceli opäť pracovať. Tam to začalo. Ako to celé ustáť."

31. júla 2018 pár oslávil svoje 19. výročie svadby na rovnakom mieste, kde si takmer pred dvoma desaťročiami vymenili sľuby. Sladký moment vtedy Patrick zdokumentoval na Instagrame. 

"Toto miesto pred 19 rokmi, dnes!" napísal vedľa fotografie, na ktorej pobozkal Jill.

No a tento rok v júli si pripili na 24 výročie manželstva.

"24 rokov!! Na akú úžasnú cestu sme sa vydali! Milujem ťa! A ak sa pýtate na recept na šťastné manželstvo je jednoduchší ako sa môže zdať, tolerancia, pochopenie a láska." 

Neprehliadnite: Keď ich nemáte rady, spravia vám zo života peklo. Pozrite sa, čo vyvádzajú Kardashianky svojim nepriateľom