Presunúť na hlavný obsah

Táto dvojica si v sexe rozumie viac ako ktokoľvek iný: Dokáže však vytvoriť aj stabilný pár?

Sex

Dve znamenia zverokruhu majú k sebe takú náklonnosť a vzájomné vzrušenie, že si dokážu v sexe splniť tie najtajnejšie priania. Vie im to však vydržať aj vo vzťahu?

Táto dvojica si v sexe rozumie viac ako ktokoľvek iný

Skvelo si rozumejú v otázkach intimity a nič nie je pre nich tabu. Vždy jeden z nich prichádza s niečím novým, pričom nemusí isť o žiadne bizarnosti, ale o prvotriedny živočíšny sex. Reč je o dvojici, z ktorých muž je narodený v znamení Barana a žena v znamení Blížencov. 

Čítajte tiež: Robila som mu spoločnosť na služobke: Vždy po sexe sa stala vec, vďaka ktorej ma doslova nosil až na rukách

Ich koketovanie si všimnete už v ich prítomnosti, radi si spestrujú bežný život niečím príjemným. Majú v sebe energiu, ktorá evokuje sex už z očí, ale pritom nie prvoplánovo. 

Muž Baran si je vedomý svojho sexepílu a šarmu, ktorým si dokáže získať ženy, rád machruje a je obdivovaný. Žena Blíženec sa netají svojím kladným postojom k sexu a to je pre mužov veľmi lákavé. 

Dokáže však vytvoriť aj stabilný pár?

Hovorí sa, že ak zažívate úspech v spálni, môžete si byť istí, že váš vzťah je v poriadku a hocičo prežije. Nemusí to tak byť vždy. Práve v prípade týchto dvoch znamení platí, že lepšie im to spolu klape v sexe, ale vo vzťahu to rozhodne nie je prechádzka ružovou záhradou. Baran je rád obletovaný ženami a preto je u neho pravdepodobné, že jeho priateľky a manželky môžu byť extrémne žiarlivé. Dáva im na to aj dôvod. Nehodlajú sa ho však veľakrát vzdať. Ženy Blíženkyne zase očakávajú, že sexom sa dopracujú ku všetkému a nič viac netreba. Niekedy to však nestačí. A potom prichádza sklamanie v láske a vo vzťahoch. 

Neprehliadnite: V sexe ma dlhý čas nevedel uspokojiť: Odmietal mi robiť to, čo si väčšina mužov vychutnáva najviac