Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Fero Mikloško otvoril fashion room v štýle Golden Age: Nechýbala štýlová Emma Drobná, oslnivá Marianna Ďurianová a ďalšie

Slovenské celebrity

Etablovaný módny návrhár Fero Mikloško pri príležitosti otvorenia FASHION ROOM BY MIKLOSKO pozval mnohé známe tváre a osobnosti, s ktorými úzko spolupracuje.

Fero Mikloško sa vo svojej tvorbe inšpiroval estetickým rozkvetom v ére Golden Age. Jeho modely reflektujú eleganciu minulosti sprevádzanú istou nostalgiou, avšak toto celé v modernom ponímaní. Zlatá éra, ktorú vo svojej kolekcii komunikuje, je tiež symbolom elegancie, inovácií, noblesy a ženskosti, presne tak, ako dlhoročná kontinuálna práca tohto renomovaného módneho návrhára.

Čítajte tiež: V hlavnej úlohe nevera. Martina Schindlerová o tom, že keď sa zamiluješ do ženatého muža, treba ho najskôr poslať domov

"Vo FASHION ROOM BY MIKLOSKO zažijete atmosféru elegancie a noblesy na vlastnej koži vďaka ikonickým modelom z dielne módneho návrhára Fera Mikloška. Jeho inštaláciu charakterizuje motto EVERYDAY GOLDEN AGE inšpirované jeho poslednou kolekciou."

 

Marianna Ďurianová

Moderátorka Marianna Ďurianová prišla v krémovom stylingu, ktorému dominoval blazer predĺženého strihu s jemnými pásikmi. Športová elegancia v čiernobielom duchu.

Emma Drobná

Speváčka Emma Drobná a jej signifikantný štýl. Tentokrát zvolila čierny outfit, cez ktorý prehodila nadčasový sivý kabát minimalistického strihu a obula elegantné lodičky. Celkový dojem výborný.

Lucia Šimončič

Dizajnérka šperkov Lucia Šimončič upútala šatami s mašľou na krku, pričom celkový dojem pôsobil vkusne a elegantne. Na tomto evente bola skutočne za dámu.

Mirka Dobiš

Influencerka Mirka Dobiš stavila na pohodlie a k širokým nohaviciam si obliekla béžovo-zlatistý pulóver. Na zimné obdobie ideálny outfit, v ktorom sa žena môže cítiť komforne a chic.

Hana Gregorová

Herečka Hana Gregorová je vždy elegantná dáma a ani tentokrát to nebolo inak. V čiernom outfite s výraznou brošňou zažiarila a vyzerala skvelo.

Babsy Jagušák

Moderátorka a PR manažérka Babsy Jagušák sa tentokrát objavila v jednoduchšom outfite, než sme pri nej zvyknutí a táto podoba jej tiež ide. Nohavice jemne do zvonu a rolák sú nadčasovou záležitosťou a vždy pôsobia vkusne.

Lina Mayer

Speváčka Lina Mayer prišla podporiť návrhára v bordových šatách s čiernym koženým korzetom a bola neprehliadnuteľná. Odvážne stylingy k speváčkam už tak trochu patria a sú súčasťou ich imidžu.

Hana Rapantová

Moderátorka Hana Rapantová zvolila sukňu Áčkového strihu, ku ktorej si obliekla blúzku s mašľou. Retro look typický pre jej obliekanie v zemitých odtieňoch ladil k jej typológii tváre. 

Mohlo by vás zaujímať: Láska z archívu: Spoznáte slovenské promi páry s odstupom rokov?