Presunúť na hlavný obsah

Kim Kardashian viedla posledný rozhovor s Elizabeth Taylor predtým, ako zomrela: Onedlho uvidíme, čo bolo povedané

Zahraničné celebrity

Najnovším projektom Kim Kardashian je dokument BBC o slávnej ikonickej herečke, Elizabeth Taylor. Sama Kim, ktorá bude film aj výkonne produkovať a vystupovať v ňom, bola poslednou osobou, ktorá s touto legendou filmu viedla rozhovor.

Je nezastaviteľná 

Kim Kardashian je aktuálne nezastaviteľná. Je matkou štyroch detí, podnikateľkou, právničkou, herečkou, ale najnovšie aj výkonnou producentkou dokumentu o slávnej hereckej ikone, Elizabeth Taylor. Ako informuje magazín Marie Claire, Kim bola posledná, ktorá viedla s touto slávnou a inšpiratívnou ženou rozhovor. Ako sa k tomu dostala? Jednoducho... Stala sa výkonnou producentkou dokumentu BBC o tejto legende. 

Mohlo by vás zaujímať: Kim Kardashian ako herečka: Jej herecká kariéra bude vraj pokračovať v tomto ženskom filme

Elizabeth vydláždila cestu aj Kim 

Spomínaný dokument bude trojdielny seriál, v ktorom sa sama Kim aj objaví. Pracovný názov dokumentu znie, Elizabeth Taylor: Rebel Superstar. Možno sa mnohí pýtate, prečo taký záujem Kim práve o Elizabeth Taylor? Tu je odpoveď: Elizabeth Taylor bola bez prepáčenia sama sebou, bojovníčka. Je dôkazom toho, že sa môžete neustále vyvíjať a meniť a mať vo svojom živote rôzne kapitoly. A vydláždila cestu nám všetkým, ktorí sme prišli po nej s týmto plánom,“ prezradila pre magazín. 

Čítajte tiež: Tieto veci ste o Kim Kardashian (ne)vedeli: Jej vzorom je Jennifer Lopez, má fóbiu z fotiek od paparazzov a jej najkratšie manželstvo trvalo 72 dní

Viedla s ňou posledný rozhovor pred smrťou 

V dokumente sa objavia doteraz nepočuté zvukové pásky, rozhovory a neviditeľné televízne  zábery, ktoré sa budú prelínať s klipmi z Taylorových filmových archívov. Bude tam aj množstvo rozhovorov s ďalšími celebritami vrátane Kim, ktorá s ňou viedla úplne posledný rozhovor pred smrťou v roku 2011. Už teraz sme zvedaví, čo v spomínanom rozhovore odoznie. 

Neprehliadnite: Zrodilo sa najslávnejšie selfie: Tri hollywoodske krásky pobláznili svet, eleganciu povýšili na vyššiu úroveň

Stále napreduje ako ona

Z Kiminých slov je teda zrejmé, že Elizabeth Taylor obdivovala. Podobne ako ona, aj Kim v poslednej dobe tlačí na pílu. Na televíznych obrazovkách je už stálicou a počuť o nej aj v ďalších súvislostiach, napríklad tých hereckých. Neprestáva, ale stále produkuje niečo nové, čo ju posúva vpred ako Elizabeth. 

Je pre vás herecká ikona Elizabeth Taylor inšpiratívna ako pre celebritu Kim Kardashian?

spolu hlasovalo 31 ľudí

Áno
17
Nie
14