Presunúť na hlavný obsah

Jeden z najznámejších futbalistov po boku tejto Slovenky žiari: Na štadióne veľkolepo odhalili pohlavie bábätka!

Slovenské celebrity

Futbalista Ján Ďurica sa čoskoro stane dvojnásobným otcom. Jeho snúbenica Diana Kačurová pod srdcom nosí bábätko a takto emotívne sa podelili s fanúšikmi o pohlavie.

Futbalista Ján Ďurica, ktorý sa už o mesiac predvedie v úlohe tanečníka Let's Dance, má dôvod na radosť. Po tom, čo po novom roku oznámil so svojou snúbenicou, bývalou Miss Dianou Kačurovou, že čakajú bábätko, vyšli von aj s ďalšou skvelou správou. 

Čítajte tiež: Sú mladí a napriek tomu oslavujú už 22. výročie: Jeden z najstabilnejších slovenských párov je ako reklama na šťastie

Na štadióne veľkolepo odhalili pohlavie bábätka!

Dvojica sa rozhodla usporiadať pre svojich blízkych a fanúšikov baby reveal, na ktorej oznámili pohlavia bábätka. Krásny event sa uskutočnil symbolicky na futbalovom štadióne Tehelné pole. Ján s Dianou prišli aj s futbalistovou dcérou, osemročnou Ninkou z prvého vzťahu. 

„S priateľkou @dianakacurova očakávame nový prírastok a pripravili sme si v spolupráci s @tehelnepole_official odhalenie pohlavia bábätka. Veľmi sa tešíme, že s vami môžeme zdieľať tieto emotívne momenty. Pozrite sa, čo sa nám pošťastilo,“ prezradil dojatý futbalista. Po tom, čo Ján strelil gól do bránky v pozadí vystrelil dym zafarebný namodro, čo jasne znamenalo, že futbalista bude mať syna. 

Neprehliadnite: Láska ako z filmu: Ich vzťahu najskôr nedávali šancu, dnes krátko po svadbe čaká táto česko-slovenská dvojica bábätko!

Jeden z najznámejších futbalistov po boku tejto Slovenky žiari

Ján Ďurica, ktorý nedávno vydal svoju knihu „Futbalista z teba nikdy nebude“, sa tak stane už dvojnásobným otcom, zatiaľ čo jeho snúbenica Diana bude mať ako mamička premiéru. Dvojica je spolu už päť rokov a Ján popri svojej partnerke doslova žiari. 

K tejto radostnej správe im blahoželáme a už teraz sa tešíme na malého futbalistu.