Presunúť na hlavný obsah

Dodajte počas jari svojmu šatníku dopamín: Tieto farebné kombinácie vás prežiaria a zdôraznia vašu krásu

Móda

Farby k jari akosi prirodzene patria. Rozhodne by ste ich v určitom meradle mali implementovať do svojho šatníka. Pozrite sa, ktoré kombinácie vám naozaj pridajú atraktivitu.

Iconic combination

Jar sa hlási o slovo a preto je čas tomu prispôsobiť aj šatník. Po zime sa nám akosi prirodzene žiada viac farieb a netreba sa tomu brániť. Robte to však sofistikovane a s dávkou elegancie. Napríklad taká kombinácia svetlej a tmavomodrej, s výrazným akcentom v červenej, vám dodá prirodzený glam a výnimočnosť. 

Avšak je dôležité držať sa farebnej škály, ktorá funguje. Čiže ak ste svetlý typ, siahajte po jemnejších tónoch a výraznejších doplnkoch, aj ste tmavší, zvoľte opačný postup. 

Monochromatic red

Červená bude nielen počas jari, ale aj nadchádzajúceho leta veľmi žiadanou. Vôbec sa nemusíte báť ani monochromatického looku v nej, no treba sa potom držať minimalizmu, vrámci akýchkoľvek doplnkov. Tam zvoľte jednoznačne striedmosť. 

Čítajte tiež: Jeansy, ktoré ovládnu jar 2024: Do týchto kúskov sa oplatí investovať

Pastel love 

Pastelové tóny sú jemné, dodávajú pôvab, eleganciu a vždy vďaka nim pôsobíme oveľa ženskejšie. Navyše nádhernú symbiózu dosiahnete s neutrálnou sivou, či krémovou. Toto je napríklad ideálny look do officu alebo na obed s kamoškou!

Neprehliadnite: Naučte sa nosiť šál ako Talianky: Takto aj overzsized kúsky budú pôsobiť krásne a zvodne