Presunúť na hlavný obsah

Handbag secrets: Čo ukrýva dvojnásobná mama a známa moderátorka Diana Hágerová vo svojej kabelke?

Zábava

Sympatická plavovláska, dvojnásobná mama a obľúbená moderátorka Diana Hágerová nám ukázala, čo jej nikdy nemôže chýbať v kabelke.

Dianka, ty si veľmi aktívna a akčná mamina, čo ti nikdy nechýba v tvojej kabelkovej výbave? 

Moja kabelka je 90% času ruksak. Tento udržateľný kúsok je mojim obľúbencom už pár rokov. Vyhovuje mi svojou praktickou veľkosťou aj počtom vnútorných priehradok a vreciek. 

A čo všetko obsahuje? Keď nepočítam klasiku ako peňaženka, kľúče. Obsahuje všetky pre mňa a deti potrebné veci. Vrecko s náhradným detským oblečením, mini lekárničku a dezinfekciu. SPF na tvár v spreji na reaplikáciu počas dňa, značky La Roche-Posay, ďalej pršiplášť, tašku na nákup, žuvačky a nejaké "mňamky".

Čítajte tiež: Sú mladí a napriek tomu oslavujú už 22. výročie: Jeden z najstabilnejších slovenských párov je ako reklama na šťastie

Nechýbajú ani typicky ženské veci ako lesk na pery, prenosný obal s vôňou, mini kefa na vlasy a gumičky. Moje must have je dezinfekčný gél a slúchadla.

Ak by som mala hovoriť o malej kabelke, tam mi nebude chýbať lesk, vôňa, žuvačky a nejaký rýchly snack. To je úplný základ.