Presunúť na hlavný obsah

Tieto dni budú počas mája kľúčové: Kedy venovať pozornosť práci, zamerať sa na lásku a robiť veľké rozhodnutia?

Partnerské vzťahy

V máji nás čakajú tri dni, kedy sa nám bude dariť skutočne všetko, na čo siahneme. Odhaľte, na ktoré obdobie sústrediť veľké rozhodnutia a zabezpečiť si tak v živote skutočne pozitívne zmeny.

Astrológovia sľubujú, že v máji zažije každé znamenie zverokruhu skutočne výnimočné dni, plné radosti a spokojnosti. Jupiter, planéta rastu a prosperity, podporuje činnosť a zvyšuje šance na úspechy. Navyše kozmické zarovnanie ponúka silné impulzy, ktorý nás povzbudzujú, aby sme prijali svoje sny s otvorenou mysľou a začali ich realizovať.  Ktoré dni nám teda budú mimoriadne priať? 

  • 9. máj

9. máj je dňom nových začiatkov a rastu. Pripravte sa rozšíriť svoje obzory a riskovať v prospech nových príležitostí. Verte v potenciál svojich nápadov. Ide tiež o prelomový deň vo vašej kariére.

Čítajte tiež: Symbol večnej mladosti: Vďaka tomuto si ženy dokážu udržať najlepší vek a neustály záujem mužov

Je pravdepodobné, že získate novú pozíciu, budete mať úspešný pohovor alebo budete viesť úspešné rokovania, ktoré vám krásne vydláždia cestu k finančnému rastu a prosperite. 

  • 23. máj

23. máj prinesie veľa inšpirácie a energie. Počas neho môžeme očakávať významné odmeny za minulé snahy. Či už ide o dlhodobý projekt, zmenu životného štýlu alebo inovatívny nápad, nastane posun smerom k väčšej finančnej slobode a prosperite. To sa potom odzrkadlí aj v súkromnom živote v tom najlepšom.

  • 25. máj

25. máj bude pre všetky znamenia skutočne prelomový. Do života prídu významné zásadné zmeny. Toto je kľúčové obdobie pre osobný rast, ktorý položí základy prosperity. Presťahovanie Jupitera do Blížencov zvýši zmysel pre dobrodružstvo a povzbudí vás, aby ste preskúmali nové územia a uvedomili si silu, ktorú ste vždy mali na vytvorenie života svojich snov.

Mohlo by vás zaujímať: Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu

Navyše šťastie bude priať aj láske. Vzťahové putá sa prehĺbia, príde k odpusteniam a single jedinci stretnú niekoho výnimočného.

Veríte na šťastné dni?

spolu hlasovalo 72 ľudí

Áno
53
Nie
19