Presunúť na hlavný obsah

Letná romantika: Tieto kúsky vám dodajú pôvab a ženskosť, pričom si zachováte aj dávku sexappealu

Móda

Prinášame malú dávku romantickej inšpirácie, ktorá počas leta dokáže rozžiariť akékoľvek dni. Ktoré kúsky sú skvele variabilné a chic?

Ženskosť a pôvab na výslní

Nie je azda nič romantickejšie ako jemné šaty s volánmi a florálnym motívom. A vôbec nemusí ísť o žiadny infantilný look. Toto je jasným dôkazom. Správnym strihom si dokážete dodať dávku sexappealu a ženskosti. Potom stačí len doladiť doplnky a môžete vyraziť! Navyše pudrové tóny budú toto leto veľmi žiadanými.

Čítajte viac: VIDEO: Móda z Mercedes-Benz Fashion LIVE! 2023: Štýlová Sasha Gachulincová, originálna Babsy Jagušák a ďalšie

Čipka a sexi transparentnosť

Ak chcete vdýchnuť stylingu dávku romantiky, no milujete čiernu aj pre vás existuje cesta. Je ňou čipka. Šaty kopírujúce siluetu sú niečím, čo vám dokonale zadefinuje krivky a podporí vašu atraktivitu. Vôbec sa nebojte ani transparentnosti. 

Ružová ako definícia elegantnej romantiky

K letu jednoducho farby patria. Ružová má množstvo odtieňov, základom je vybrať si taký, ktorý sa vám bude hodiť k pokožke a vlasom. Keď radi experimentujete, pokojne k takémuto looku zvoľte výraznejšie lodičky, napríklad také v kvetovaných vzoroch. Štýlové, svieže a chic!

Neprehliadnite: Svetre, ktoré vás zoštíhlia: Takto budete vyzerať nielen subtílnejšie, ale zároveň vás aj rozžiaria