Presunúť na hlavný obsah

Letná manikúra, ktorú si zamilujete: Nosiť sa budú kvety, jemný pastel, ale aj modrá francúzska

Krása

Pekne upravené ruky, rozhodne žene pridávajú na sexappeale. Ak hľadáte tip na štýlovú letnú manikúru, vieme čo sa bude nosiť!

Hravé dizajny

Veľa žien si teraz osvojilo elegantný, minimalistický vzhľad svojich nechtov a vidíme aj v manikúre túžbu po čistých a pigmentovaných tónoch. Tie budú počas nasledujúceho obdobia na úplnom výslní. Samozrejme nosiť sa budú aj jemné dizajny s nádychom florálnosti. Takáto manikúra dodá ženskosť a hravosť nielen počas letných dní.

Čítajte: Pleťové krémy na opaľovanie proti starnutiu: Vyhnite sa pigmentovým škvrnám a udržte si mladú pleť čo najdlhšie

Francúzska manikúra s čistým základom a výraznou špičkou 

Áno, zatiaľ čo minimalistický vzhľad nechtov je určite IN, živé farby nie sú definitívne preč, len sa vyvíjajú. Stále ich možno vidieť v abstraktnejších dizajnoch a vzoroch, ako sú žiarivejšie francúzske. Práve francúzska manikúra s čistým základom a výraznou, živou špičkou je dokonalou voľbou, keďže spája klasický dizajn s nádychom farby.

Nestarnúci pastel

Teplé a krémové palety sú v nechtovom dizajne mimoriadne obľúbené.  Pre prirodzené, neutrálne farby je leto ako stvorené, lebo na opálenej pokožke rúk, takéto tóny dokonale vyniknú. Vôbec sa nebojte jednoduchosti. Práve naopak, pridá vám atraktivitu!

Mohlo by vás zaujímať: Lesky na pery alebo rúže na zvýraznenie tvaru pier: Aktuálne trendy, ktoré hýbu make-up svetom