Presunúť na hlavný obsah

Najsexi fanúšička na EURE 2024 je chorvátska Miss, Ivana Knoll: Senzáciou bola už na MS v Katare v 2022

Zahraničné celebrity

EURO 2024 v Nemecku je v plnom prúde. Fanúšikov je rozhodne veľa, ale spomedzi nich vytŕča jeden konkrétny. Ide o chorvátsku finalistku Miss 2016, Ivanu Knoll. Tá sa preslávila ako najsexi fanúšička aj v Majstrovstvách sveta vo futbale v Katare a Rusku. Ako sa predviedla vtedy a dnes?

Internetová senzácia majstrovstiev už v Katare 

Ako informuje britský denník dailymail.co.uk, najsexi fanúšičkou EURO 2024 je tá istá osoba, ktorá sa preslávila ešte v Majstrovstvách sveta vo futbale v Katare v roku 2022.  Ide o finalistku Miss Chorvátsko 2016, Ivanu Knoll, pôvodne narodenú v Nemecku, kde sa konajú Majstrovstvá Európy vo futbale práve tento rok. Stala sa internetovou senzáciou predošlých majstrovstiev, keď fanúšikom mimo štadióna posielala horúce selfie pozdravy. Na MS vo futbale v Katare prilákala veľkú publicitu aj vďaka samotnej chorvátskej futbalovej reprezentácii, ktorá sa dostala pred dvomi rokmi až do semifinále, kde bola napokon porazená Argentínou.

Mohlo by vás zaujímať: Najsexi fanynky na majstrovstvách: Rusky takto hrdo fandia svojim futbalistom, nezaostávajú ani tieto krajiny

Avšak po prvýkrát ju verejnosť aj médiá zaregistrovali ešte v roku 2018 v hľadisku  na MS vo futbale v Rusku, kde oslavovala spolu s krajanmi ich historický úspech. Nebolo ju možné prehliadnuť vtedy, ani v Katare pred dvomi rokmi, a rozhodne nie dnes. 

Chorvátska vlajka na oblečení alebo spontánny nápad 

Ivana pútala a púta na seba pozornosť v rôznych vyzývavých outfitoch farieb svojej rodnej krajiny. Na margo svojich outfitov prezradila a denník ju cituje: „Ešte presne neviem, čo si oblečiem. Asi budem mať spontánne nápady. Potom si dám buď rýchlo niečo ušité na mieru. Alebo si nalepím chorvátsku vlajku na oblečenie, ktoré sa mi páči. To som urobila v Katare.“ Nuž a vyriešila to aj takto. 

Čítajte tiež: Štýlové ženy po boku futbalistov: Známym modelkám konkuruje aj česká herečka

Podnikavé dievča 

Ivana však rozhodne nie je len peknou tváričkou. Je to podnikavé dievča, ktoré  je aj DJ-kou a chce v tomto preraziť. Prezradila, že má ambiciózne plán vystupovať aj s inými, svetovo uznávanými DJ-mi. No už teraz sa pochválila na svojom Instagrame, že sa jej sen stane skutočnosťou, pretože bude hrať toto leto na známom festivale Ultra Europe  v Chorvátsku: „Splní sa môj sen! Hrám na Ultra Europe, môj obľúbený festival v mojom Chorvátsku. Vidíme sa tam!“ Okrem toho sa túži stať aj televíznou moderátorkou v Nemecku, kde by chcela pokrývať Bundesligu. Popritom odhalila, že keď vyrastala, bola aj fanúšikom Bayeru Leverkusen. 

Nielen púta, ale sa skutočne aj vyzná 

Ivana na seba teda nepotrebuje pútať pozornosť v pravom slova zmysle. Hoci je sexi a rozhodne aj ambiciózna, naozaj sa o futbal zaujíma a orientuje sa v ňom. S hráčmi aj tento rok prežíva ich úspechy, ale aj sklamania. Ako spomínaný denník píše, Ivana bola skutočne smutná z toho, že vynechali jedného hráča v zostave Anglicka v tomto roku. Tiež sa vyjadrila, že jeho absencia bude zase dobrá pre Chorvátsko: „Je mi ľúto, že Anglicko nemá vybraný najlepší tím, ale ako fanúšik Chorvátska som šťastná. Keďže Kylian Mbappe nehrá a všetci ostatní veľkí hráči nehrajú, máme väčšiu šancu.“ 

Neprehliadnite: Najsexi partnerky slovenských futbalistov na EURE 2024: Tieto známe krásky vyzerajú neskutočne

Fotografie s najväčšími menami v športe 

Bývalá finalistka Miss má momentálne na Instagrame tri  milióny sledovateľov a a obohacuje ho aj fotografiami s niektorými z najväčších mien v športe, vrátane Erlinga Haalanda, Shaquilla O' Neala a bývalého šampióna Formuly 1, Fernanda Alonsa. Nuž, čo dodať na záver? Komu sa nelení, tomu sa zelení? Alebo jej ide jednoducho karta... 

Je podľa vás bývalá finalistka Miss Chorvátsko 2016, Ivana Knoll, sexi?

spolu hlasovalo 297 ľudí

Áno
242
Nie
55