Dámy na MFF Karlove Vary: Daniela Peštová v nádhernej čipke, Andrea Verešová okúzlila červenou róbou

Medzinárodný filmový festival v Karlových Varoch si nenechalo ujsť množstvo slávnych osobností Zobraziť galériu (20)
Medzinárodný filmový festival v Karlových Varoch si nenechalo ujsť množstvo slávnych osobností (Zdroj: Profimedia)

Medzinárodný filmový festival v Karlových Varoch tento rok zažil svoj 53. ročník a okrem perfektnej atmosféry so sebou priniesol aj nádherné róby a dávku módnej inšpirácie.

Andrea Verešová

Krásna modelka Andrea Verešová ohúrila všetkých prítomných, a to svojimi nádhernými červenými šatami, v ktorých vynikla jej  postava a krásne štíhla silueta. Andrea skutočne patrí medzi tie najkrajšie ženy šoubiznisu a jej dokonalá postava bola vo zvolenom outfite naozaj neprehliadnuteľná.

Mohlo by vás zaujímať: Krásna modelka Andrea Verešová si užíva rozprávkový život: Francúzsko k nej dokonale sadlo!

Modelka Andrea Verešová vo
 (Zdroj: Profimedia)

Daniela Peštová

Veľkolepú udalosť si nenechala ujsť ani modelka Daniela Peštová, ktorá prišla spoločne s partnerom, spevákom Paľom Haberom. Dvojica vyzerala okúzlujuco, no Daniela vo svojej bielej, zdobenej róbe patrila medzi skvosty festivalu. Šaty jej dokonale obopínali štíhlu postavu a pôsobili nanajvýš elegantne.

Mohlo by vás zaujímať: Nádherná Daniela Peštová ukázala svoj nočný stolík: Tieto vychytávky nesmú chýbať pri posteli topmodelky

Modelka Daniela Peštová zvolila
 (Zdroj: Profimedia)

Kateřina Sokolová

Aj Česká Miss 2007 Kateřina Sokolová si festival v Karlových Varoch nenechala ujsť a zavítala naň v jemnej tmavomodrej róbe. Kombinácia jemných bielych vzorov a kabelky v rovnakej farbe pôsobila elegantne a Kateřine skutočne pristala.

Cěská MISS 2007 Kateřina
 (Zdroj: Profimedia)

Anna Geislerová

Česká herečka Anna Geislerová si pre túto príležitosť zvolila jednoduché sivé šaty, ktoré doplnila o rovnako zladené doplnky a tmavší mejkap. Tradičná kombinácia elegantných farieb jej naozaj sadla a Anna pôsobila už na prvý pohľad decentne a žensky.

Nenechajte si ujsť: Hviezdne róby z Karlových Varov: Jágr ukázal mladú priateľku, slovenská herečka stredobodom pozornosti

Herečka Anna Geislerová zvolila
 (Zdroj: Profimedia)

Jana Plodková

Na festivale nemohla chýbať ani herečka Jana Plodková, ktorá naň zavítala v krásne žiarivej zlatistej róbe doplnenej o jednoduchý čierny opasok. Jana všetko oživila bledoružovou kabelkou a jednoduchým účesom. Musíme uznať, že sa jej táto kombinácia naozaj vyplatila.

Herečka Jana Plodková v
 (Zdroj: Profimedia)

Nikol Švantnerová

Ani Česká Miss 2015 a moderátorka Fashion TV Nikol Švantnerová nevynechala túto udalosť roka a na festival prišla v úhladnej bielej róbe s odhaleným chrbtom. Krásna moderátorka si podobný strih šiat naozaj môže dovoliť a aj tentokrát vyzerala očarujúco.

Česká MISS 2015 a
 (Zdroj: Profimedia)

Nahlásiť chybu

Varenie a recepty

Bývanie

Pre kutilov

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Ďalšie zo Zoznamu