Presunúť na hlavný obsah

Nicole Richie

Herečka, producentka

Nicole Richie

Herečka, producentka
Miesto narodenia:
Berkeley, Kalifornia, USA
Partner/ka:
Joel Madden
Rodinný stav:
vydatá
Vek:
42
Výška:
157 cm
Znamenie:
panna
Povolanie:
Herečka, producentka
Osobný web:
www.nicolerichie.com

Ďalšie informácie


Vyrastala v rodine slávneho speváka Lionela Richieho po tom, ako im bola zverená do opatery. V roku 1986 začala chodiť do škôlky, ktorá bola súčasťou prestížnej školy Buckley. Tu sa prvýkrát stretla s Paris Hilton, ktorá sa neskôr stala jej najlepšou kamarátkou.

Počas dospievania žila Nicole búrlivým životom, v 14 rokoch sa pokúsila dostať na párty s falošným preukazom, neskôr začala experimentovať s drogami. Napriek tomu však strednú školu úspešne absolvovala a rozhodla sa pokračovať na vysokej škole. Nastúpila na Arizonskú univerzitu, odbor umenie a médiá, štúdium však nedokončila.

Keď mala 21 rokov, bola obvinená z držania návykových látok a neplatného vodičského preukazu. Po tomto incidente strávila čas na odvykacom centre v Arizone. Následne na to sa objavila v reality šou The Simply Life, kde účinkovala so sestrami Hiltonovými.

Rok 2007 znamená zlom v Nicolinom živote, po jej boku sa objavuje člen skupiny Good Charlotte, Joel Madden. V januári roku 2008 sa im narodí dcéra, o rok neskôr aj syn. Po 4 rokoch spolunažívania potvrdili svoj vzťah aj oficiálne, svadbou.

V posledných rokoch je Nicole aj úspešnou podnikateľkou a módnou návrhárkou.