Presunúť na hlavný obsah

Kelly Rowland

speváčka
Kelly Rowland

Kelly Rowland

speváčka
Miesto narodenia:
Atlanta, Georgia, USA
Vek:
40
Znamenie:
vodnár
Povolanie:
speváčka

KariéraNekorunovanými kráľovnami ženských vokálov sú bezpochyby členky tria Destinys Child. Michele, Beyoncé a Kelly sa vďaka svojmu talentu stali najúspešnejšou dievčenskou skupinou na svete. O ich obľúbenosti svedčia aj úspechy albumov Destinys Child, The Writings On The Wall či Survivor, remixované kompilácie alebo výberovky vianočných skladieb.
Prednedávnom sa však dievčatá rozhodli, že na nejaký čas skúsia ísť každá sólovou dráhou. Po ich zjavne len dočasnom rozchode si sympatie u publika získala Kelly.Ako sólová speváčka sa Kelly predstavila svetu so singlom Dilemma, kde vystupovala ako vokálny hosť Nellyho. Úspech tohto megahitu ju ihneď katapultoval na najvyššie poschodia svetových rebríčkov a ešte viac zvýraznil jej meno na oboch stranách Atlantiku. Bol to sľubný štart jej kariéry.
Kelly je mladá, krásna a talentovaná deva s vynikajúcim hlasovým prejavom. Čo viac potrebujete na to, aby ste patrili medzi špičku hudobného priemyslu? Jej kariéra by sa dala charakterizovať troma slovami: prišla, skúsila, zvíťazila.22-ročná, silne veriaca Kelly Rowland, odchovaná na Whitney Houston, odmalička spievala v kostolnom zbore. Za svoj úspech teda dodnes ďakuje predovšetkým Bohu. Pribúdajúcich fanúšikov nesklamala a svoje nadanie potvrdila ďalším, tentoraz samostatným singlom Stole. Po jeho vydaní začali o Kelly médiá hovoriť v superlatívoch.
Ozvena publika na hit Stole ešte celkom neutíchla a už sa o úspech pokúša ďalšia pieseň Cant Nobody. Objavíte ju na jej prvom albume Simply Deep. Album je zmesou popu, sólu, rocku a v neposlednom rade aj rnb. Tento neopočúvateľný štýl hudby v jej podaní sa už valí celým svetom.Ambície všestrannej umelkyne však neuspokojovala len hudobná kariéra, a tak sa vrhla aj na strieborné plátno. V minulosti si Kelly zahrala v situačnej komédii The Huckes a čoskoro ju uvidíte v horore Freddy Vs. Jason.

Diskografia2011 HERE I AM

2010 WORK - THE BEST OF

2008 Now 69

2008 Work

2008 Sp Valentyn Hity 2008

2008 R&b Collaborations 2007

2007 Ms. Kelly /rv

2007 My Story... Kelly Rowland

2002 Simply Deep

1995 MS. KELLY