Presunúť na hlavný obsah

Paviel Rochnyak

kaderník

Paviel Rochnyak

kaderník
Miesto narodenia:
Ukrajina
Vek:
35
Výška:
176 cm
Váha:
74 kg
Znamenie:
vodnár
Povolanie:
kaderník

KariéraDo povedomia slovenskej verejnosti sa ukrajinský kaderník Paviel vryl pred niekoľkými rokmi. Známe tváre sa rady zverujú do jeho rúk, aby im na hlave vyčaroval niečo nezvyčajné.

ZaujímavostiMedzi Pavielove kamarátky patrí modelka Silvia Kucherenko, playmate Jana Mináriková či Ivana Christová. Pavielovou najobľúbenejšou zahraničnou celebritou je Paris Hilton, ktorú už stihol stretnúť osobne a mal tú česť jej dokonca robiť vlasy. Nehanbí sa otvorene hovoriť o svojej náklonnosti k rovnakému pohlaviu. V súčasnej dobe doslova žiari šťastím, pretože je už nejaký ten čas zaľúbený.

V roku 2011 mu vyšla kniha s názvom „Paviel - Sám medzi svojimi“. Jej anotácia je viac než pútavá.
„Paviel Rochnyak bol odmalička iný ako jeho vrstovníci. Príliš jemný, vzhľadom i správaním pripomínal viac dievča než chlapca. Pre túto inakosť sa stal v prostredí, kde vyrastal, vydedencom.
V malom ukrajinskom meste Moghyliv Podiľskyj, v ktorom sa narodil, nebol nikto, kto by sa naňho podobal. Deti mu dávali najavo že je „iný“, že medzi ne nepatrí, psychicky aj fyzicky ho týrali.
Ako rástol, útoky sa zmenili na násilie, ktoré ho takmer stálo život. V absolútnej izolácii, bez akejkoľvek psychickej podpory, sa musel vyrovnať so svojou homosexuálnou orientáciou. Na prahu dospievania sa stal obeťou znásilnenia.
Keďže nenachádzal podporu z okolia, hľadal ju vo svojom vnútri, v intímnych rozhovoroch s Bohom. Snažil sa pochopiť zmysel udalostí, ktoré ho postretli a nájsť si miesto v spoločnosti, ktorá ho odmietala. Napriek nedostatku porozumenia na sebe tvrdo pracoval.
Stal sa úspešným kaderníkom, dostal sa do sveta šoubiznisu a celebrít. Jeho životný príbeh nie je len o násilí, šikanovaní a diskriminácii, ale aj o tom, ako utrpenie formuje vnútorný svet človeka a umožňuje mu odpustiť aj neodpustiteľné.