Nahé modelky: Najsexi reklamy storočia

Sebavedomie im nechýba a vyzliecť sa pred fotoobjektívom im nerobí najmenší problém. Reč je o slávnych modelkách, ktoré svoje nahé telo bez problémov odhalia svetu, a to aj na veľkom billboarde či „nevinnej“ reklame v časopise. Silná a účinná reklama, ako pritiahnuť pozornosť nielen mužov ale i žien, čo poviete? Pozrite sa na najsexi reklamy storočia z dielne svetových značiek.

Rosie Huntington-Whiteley

Rosie Huntington-Whiteley

Zdroj: geniusbeauty.com

Rosie Huntington-Whiteley

Anglická modelka Rosie Huntington-Whiteley, ktorá si ulovila slávneho hollywoodskeho herca Jasona Stathama, začala ako Victoria’s Secret anjel a neskôr si ju všimlo i slávne Burberry. Svoju zaujímavú tvár a pekné krivky ukázala nielen v reklamách na módne oblečenie Burberry ale i na parfume s názvom Burberry Body scent. Zahalená je len ľahkým plášťom a jej zvodný pohľad láka nielen potenciálnych kupcov voňavky.

Kate Moss   

V roku 1990 objavili na letisku modelku Kate Moss. O pár rokov ju už poznal celý svet a jej krásu „použili“ na reklamách i rôzne módne značky. Calvin Klein využil ošiaľ spojený s jej tvárou a rastúcou slávou a vsadil na jej štíhle telo v reklame na pánsky parfum s názvom Obsession.

Charlize Theron

Francúzsky módny dom Dior vsadil pri herečke Charlize Theron na look Marilyn Monroe. Dohora vyčesané blond vlasy, odhalený dekolt a dole stiahnuté korzetové šaty láka pohľad všetkých, bez ohľadu na pohlavie. Krásna Juhoafričanka prezentuje vôňu od Dior s názvom j’adore, čo v preklade znamená „zbožňujem“.

Naomi Campbell  a Claudia Schiffer

Kultové supermodelky s rozdielnou farbou pleti Naomi Campbell a Claudia Schiffer ohúrili svet najmä v deväťdesiatych rokoch. Svoje takmer celé telo odhalili v reklame na parfumy D&G.

Jean Paul Gaultier

V roku 1995 Anglická asociácia pre reklamu označila reklamu na parfum s názvom Classique  ako nevhodnú. Dáma so svetlou pleťou necháva muža s čokoládou farbou pleti zahaľovať jej vlastné prsia. Dnes je to už takýto typ reklamy bežný a pochybujeme, že by niekoho dokázal pobúriť.

Foto:
geniusbeauty.com
Zdroj:
Monika

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba