Pred manželom som skrývala toto tajomstvo: Nakoniec moju úchylku prijal nečakane dobre

Viete o sebe niečo, čo by svet považoval za zvláštne a zvrátené? Ja som na tom bola podobne...

Priznali by ste sa svojmu partnerovi?

Priznali by ste sa svojmu partnerovi?

Zdroj: Profimedia

Sú veci, ktoré jednoducho nepoviete ani svojim najlepším priateľom. Buď sa za ne hanbíte, alebo neviete, ako na to. Ja som sa k tomu odhodlala až po štyroch rokoch nášho vzťahu.

Mohlo by vás zaujímať: Silvia nerozumela, prečo ju manžel opustil kvôli milenke: Keď ju raz videla, pochopila, v čom je “lepšia”

Náš vzťah a sexuálny život s Patrikom bol viac než uspokojujúci, ale mojej úchylky som sa napriek tomu nemohla zbaviť. Stačilo, aby som bola sama doma a jednoducho to na mňa prišlo. Milovala som eroticky ladené telefonáty. Volala som na vymyslené čísla a konverzáciu vždy nejak vykonštruovala. Samozrejme moje číslo bolo po celú dobu utajené.

Niektorí to po mojich slovách položili, ale väčšina na moju hru pristúpila. Reálne som tých ľudí na druhej strane nepoznala a fyzicky som s nimi nikdy nič nemala. To, čo ma vzrušovalo boli slová, ktoré som im hovorila. Ich odpovede boli rôzne, ale pravá zábava začala, keď sa pridali a so slovníkom nešetrili. Vždy potom, keď som bola s Patrikom, som sa za to sama pred sebou hanbila. Napriek tomu som to nestopla.

Jeden večer

Sedela som na zemi v kúpeľni a viedla podobnú konverzáciu, keď sa zrazu otvorili dvere a v nich stál Patrik. Nechápal, prečo ležím polonahá na zemi a hovorím vulgárne slová do telefónu. Musela som s pravdou von. Čakala som, že ma ešte v tú noc opustí, ale to sa nestalo. Povedal, že hoci to znie choro a zvrátene, on ma miluje, ale, že by sa rád stal toho celého súčasťou. Prekážalo mu len, že potrebujem iných na to, aby ma vzrušovali. 

Prečítajte si: Manžel zostával dlho v práci: Raz som sa za ním vybrala a zistila som niečo, čo ma položilo!

Vymenili sme si role

Od toho večera mi volával on. Myslela som, že to bude zvláštne, ale vzrušovalo ma to. Dnes fungujeme na linke, aj v posteli. Vďaka Patrikovi som sa mojej úchylky na jednej strane zbavila...

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba