Marianna Ďurianová za posledné roky viditeľne omladla. Jej syn Romanko je už takýto veľký fešák

Bývalá moderátorka Marianna Ďurianová mladne aj vďaka tomuto mladému mužovi. To, že už o pár dní oslávi 40-tku by tipoval len málokto.

Vďaka tomuto mladému mužovi Marianna rokmi mladne

Vďaka tomuto mladému mužovi Marianna rokmi mladne

Zdroj: Profimedia

Marianna Ďurianová vyzerá aj po rokoch a dieťati perfektne. Nie je za tým však žiadna zázračná metóda, len tento mladý muž.

Prečítajte si: Starnú do krásy: Takto sa za dlhé roky zmenili známe tváre ako Ďurianová, Banášová aj Soňa Müllerová

Marianna má spolu so svojím partnerom syna Romanka, ktorý je vo svojich štyroch rokoch nesmierne živé a hlavne rozkošné dieťa. Práve vďaka nemu aj samotná Marianna vyzerá na svoj vek perfektne. Len nedávno sa so synčekom ukázala aj na verejnosti a ako sa zdá, obaja si spoločný čas v detskom kútiku užili naplno a hlavne s úsmevom na tvári. 

Bývalá moderátorka Marianna trávi so svojím malým synom každú voľnú minútu a aj vďaka nemu vyzerá stále mlado a perfektne. Napriek tomu, že je už matkou, o seba sa starať neprestala a na svojej postave a vizáži neustále pracuje. Podľa všetkého Marianna úlohu maminy napriek povinnostiam zvláda už roky ukážkovo. Jej syn Romanko žiari šťastím a ona spokojnosťou.

Mohlo by vás zaujímať: Takto ste Veroniku Cifrovú Ostrihoňovú ešte nevideli: Výraz jej manžela Sajfu na fotografii hovorí za všetko

Máte radi bývalú moderátorku Mariannu Ďurianovú?

áno
553
nie
675
Hlasovalo: 1228

Foto:
Profimedia, Ján Zemiar
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba