VIDEO: Intenzívna kúra na oslabené vlasy: Presvedčte sa o tom, že aj vaše vlasy môžu byť hebké a lesklé

Odborníčka na vlasy zo salónu krásy Pierot Exclusive Romana Vaškovičová nám predstavila produkt Kérastase Monodóza, ktorý zmení vaše vlasy na nepoznanie.

Vyskúšajte regeneračnú procedúru v štúdiu krásy Pierot

Vyskúšajte regeneračnú procedúru v štúdiu krásy Pierot

Zdroj: Profimedia

Vlasová regenerácia Kérastase Monodóza je produkt, ktorý prináša ultra žiarivé ošetrenie pre farbené vlasy a je špeciálne vynájdený pre dlhodobý a žiarivý lesk. Ak aj vy túžite po krásnych a zdravo vyzerajúcich vlasoch, tento produkt je tou správnou voľbou. Predstavenie regeneračného produktu v štúdiu krásy Pierot Exclusive bolo spojenie príjemného s užitočným. V rozhovore sa dozviete, ako prebieha proces nanášania vlasovej regenerácie, aj pre aký typ vlasov je tento produkt určený.

Prečitajte si aj: Niekoľko tipov ako sa nalíčiť a urobiť svoje oči výraznejšie. Stačí, keď sa vyhnete týmto chybám

Špeciálne ošetrenie

Intenzívna kúra na vlasy vo forme ampuliek je výbornou regeneráciou pre oslabené vlasy bez lesku a pružnosti. Vhodná procedúra pre farbené vlasy, ktoré potrebujú nabudiť a oživiť. Intenzívne ošetrenie pre lesk farby sa stará o vlasové vlákna a odráža svetlo s neuveriteľnou intenzitou. Výživné látky a žiarivé polyméry obsiahnuté v zázračnom produkte dodávajú vlasom potrebnú starostlivosť a zároveň prinášajú spokojnosť zákazníkov.

Proces regenerácie

„Najprv sa vlasy umyjú Kérastasovým kúpeľom a potom sa aplikujte ampulka, akú zvolím na daný typ vlasov. Nechá sa päť minút pôsobiť, zmýva sa a ďalej sa vlasy upravujú buď strihaním, alebo vyfúkaním,“ približuje vlasová stylistka Romana Vaškovičová.

Hebké na dotyk

„Vlasy sú hlavne lesklejšie, hebkejšie a ľahšie upraviteľné. Každej zákazníčke poviem hneď po umytí, nech si chytí ten mokrý vlas a potom aj keď ho vyfúkam,“ priznáva odborníčka na vlasy zo salónu krásy Pierot Exclusive.

FEMINITY TV: Vlasová stylistka predstavila unikátny produkt Kérastase Monodóza

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Najvplyvnejšia vizážistka Lucia Sládečková vyzerá v tehotenstve výborne: Čo odporúča ženám?

Foto:
Profimedia Video: Ján Zemiar
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba