VIDEO: Topmodelka Michaela Kocianová prezradila tajomstvo svojho sexepílu: Na čom si najviac zakladá?

Naša najznámejšia topmodelka z agentúry Elite Bratislava nám porozprávala, čo sa skrýva za jej sexepílom a na čom si najviac zakladá.

Slovenská kráska otvorene priznala, čo sa skrýva za jej sexepílom

Slovenská kráska otvorene priznala, čo sa skrýva za jej sexepílom

Zdroj: Ján Zemiar

Na premiére filmu 50 odtieňov temnoty sme stretli aj úspešnú modelku Michaelu Kocianovú, ktorá svojou prirodzenou krásou vyrážala dych. V spojení s tematickým filmom sme zistili, či je pre ňu práve vášeň dôležitým atribútom vo vzťahu a čo musí mať v sebe muž, ktorý ju zaujme. 

Mohlo by vás zaujímať: Sú dokonalý pár: Takto si užíva lásku jedna z našich najkrajších modeliek po boku tohto muža

Prirodzená krása

Michaela sa ukázala na premiére filmu v spoločnosti dlhoročného kamaráta Bruna Cibereja. Aj keď na seba nepútala pozornosť, bola jednoznačne neprehliadnuteľnou. Nenáličená a v jednoduchom outfite patrila k najkrajším ženám večera a svojou prítomnosťou okamžite rozžiarila priestory nákupného centra.

Kniha ju nezaujala 

„Bolo fajn to vidieť. Ja sa musím priznať, že keď som čítala knihu, tak som ju nedočítala, lebo mi prišlo, že to bolo stále takpovediac to isté. Ten film si však určite nájde svojich divákov,“ prezradila úspešná topmodelka. 

Vášeň ako dôležitá súčasť vzťahu

„Najdôležitejšia je určite láska, aby sme milovali toho človeka. Na začiatku je tá vášeň, ktorá po čase upadá a ten vzťah musí byť taký viac priateľský na to, aby stále fungoval niekoľko rokov. Myslím si však, že je to veľmi dôležité na začiatku,“ priznala slovenská kráska.

Čo v sebe musí skrývať muž, aby ju zaujal?

„Musí to byť presne taký ten pán dokonalý. Ja musím povedať, že to je pre mňa môj priateľ práve teraz. Je to človek, ktorý je tam vždy pre mňa. Človek, ku ktorému vzhliadam a pomôže mi, keď potrebujem,“ povedala úprimne.

Prečítajte si aj: Michaela Kocianová prezradila, prečo jej nechýba domov i to, že čoskoro do ich rodiny pribudne nový člen

Tajomstvo jej sexepílu

„Ja si myslím, že je to moje telo. Musím povedať, že veľmi pracujem na tom, ako vyzerám a na tom, ako sa cítim. Čím viac športujem a to telo má také krivky, ktoré chcem tak tým viac sa cítim sexi.. A myslím si, že o to viac to zo seba dokážem dať von,“ dodala s úsmevom Michaela.

FEMINITY TV: Pozrite si rozhovor s úspešnou topmodelkou Michaelou Kocianovou, ktorá prezradila tajomstvo jej sexepílu

Foto:
Ján Zemiar, Video: Ján Zemiar
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba