S manželom sme si zaužívali jednu milú tradíciu, vďaka ktorej si aj po 20 rokoch rozumieme: Toto robíme...

Keďže som si predtým prešla mnohými nefungujúcimi vzťahmi, povedala som si, že s Danom to musí vydržať. Nezostalo to však len pri slovách.

Toto robíme spolu už 20 rokov

Toto robíme spolu už 20 rokov

Zdroj: Profimedia

Dan ma očaril svojou normálnosťou. Žiadne prehnané ego, zvláštne úchylky, žiadny dokonalý muž. Bol to jednoducho Dan a ja som chcela aby mi to tentokrát vydržalo.

Prečítajte si: Otehotnela som so svojím exmanželom: Jeho aktuálna partnerka zareagovala na správu takto nečakane

Hoci si my ženy myslíme, že si všetko presne naplánujeme, nie je to nikdy tak, ako by sme chceli. V živote sa dokáže všetko zmeniť v priebehu jednej minúty a preto som vedela, že do tohto vzťahu pôjdem naplno a on to cítil podobne. Dodnes si pamätám na deň, kedy sme sa rozhodli začať dodržiavať túto malú tradíciu, ktorá nám vydržala dodnes.

Toto v strede týždňa robíme

Rozhodli sme sa, že stred týždňa bude patriť iba nám dvom. Vždy sme sa po práci stretli doma a išli spolu na večeru. Páčilo sa mi tiež to, že sme vypli telefóny, zabudli na prácu a venovali sa len sebe navzájom. Žiadne výčitky, či stres. On si na tom dal občas tak veľmi záležať, že mi nosil kvety, alebo nejakú maličkosť, ktorú som milovala. Ja som sa vždy obliekla tak, akoby som išla na prvé stretnutie s ním. Pred 20 rokmi to bol a až dodnes je moment, na ktorý sa teším najviac. Hoci máme deti, vždy sa nám to podarilo spraviť tak, že sme ich dali nachvíľu k starým rodičom, alebo poprípade brali so sebou. Stred týždňa, konkrétne streda je dodnes pre oboch ideálnym dňom.

Inšpirujte sa: Šťastné vzťahy z pohľadu našich čitateľov: Sú to presne tie opačné, než o ktorých si to myslíme...

V manželstve sme sa hádkam a nedorozumeniam nevyhli, ale tento deň je jednoducho náš a vďaka nemu si vždy spomeniem, aké skvelé to bolo na začiatku a našou snahou aj dodnes je.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
DD

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba