Ikonický pár Angelina Jolie a Brad Pitt prechádzajú ťažkým rozvodom: Aj tohto by sa podľa Angeliny mal Brad vzdať

Najskôr ideálny pár, potom sa všetko po dvanástich rokoch spoločného života a dvoch rokoch v manželstve skončilo v septembri minulého roka, keď Angelina požiadala o rozvod. Čo všetko však od svojho ešte stále manžela očakáva?

Angelina a Brad vyzerali ako dokonalý a nerozlučný pár

Angelina a Brad vyzerali ako dokonalý a nerozlučný pár

Zdroj: SITA

Úplná starostlivosť o deti

Angelina od rozvodu rozbehla plán, v ktorom sa zo všetkých síl snaží, aby súd v blížiacom sa konaní rozhodol v otázke detí v jej prospech a ona tak získala nad svojimi potomkami výhradnú starostlivosť. O striedavej starostlivosti či vôbec nejakom stretávaní detí s ich otcom Bradom, nechce Angelina počuť ani v najmenšom. Dokonca vraj zablokovala i jeho telefónne číslo a na Deň vďakyvzdania pozvala Brada k slávnostnej večeri len na naliehanie samotných detí.

Prečítajte si: Táto žena je podľa médií príčinou rozvodu Angeliny a Brada: V porovnaní s Angelinou sa tomu však nemožno čudovať

Tie zjavne s nápadom svojej matky tak celkom nesúhlasia a určite by sa s ním chceli aspoň raz za čas vidieť. To je však napriek Bradovým snahám viac ako nemožné, až kým nepríde k oficiálnemu rozodnutiu súdu.

Nejde len o deti, ale i o šperky

Angelina sa však nechala počuť aj v otázke spoločného majetku. Vyjadrila sa totiž, že si okrem úplného práva na deti chce ponechať i všetky šperky, ktoré nadobudla počas spoločného manželstva s Bradom. Samorzejme i vrátane nádherného, priamo na jej prst navrhovaného zásnubného prsteňa. Jeho výroba trvala neuveriteľný rok, pričom Brad na túto úlohu povolal Roberta Procopa, ktorý s rodinou už v minulosti spolupracoval. Cena tohto nádherného skvostu sa vyšplhala až na vyše 200 000 eur.

Inšpirujte sa: Obrovské tajomstvo Angeliny Jolie prezradené: Človek z herečkinej minulosti potvrdil to najhoršie...

Samotný zásnubný prsteň je len jedným z mnohých šperkov, na ktoré si Angelina vyhradzuje výsostné právo. Medzi inými sem patria i náušnice od Lorraine Schwartz, ktorých hodnota sa šplá až na neuveriteľných 2,5 milióna eur.

Hollywood vyzerá byť na strane Brada

Aj keď ani jeden z hviezdneho páru v súčasnej dobe neholduje verejným vystúpeniam, samotný Brad sa len nedávno po dlhej dobe objavil na odovzdávaní cien Golden Globe. A práve pri tejto príležitosti zožal od publika obrovský potlesk sprevádzaný standing ovation. Je teda viac než zjavné, na koho strane stoja kolegovia tejto slávnej dvojice.

Myslíte si, že Angelina nakoniec dosiahne svoje?

Áno
69
Nie
239
Hlasovalo: 308

Foto:
SITA
Zdroj:
thesun.co.uk, EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba