Neveru som vo vzťahu nikdy netolerovala: Všetko zmenila správa, ktorú dostal môj muž od milenky

Ak by mi niekto v minulosti povedal, že niekedy odpustím, alebo nebodaj budem tolerovať neveru, iba by som sa mu vysmiala do očí. Mala som svoje zásady.

Toto môj názor zmenilo

Toto môj názor zmenilo

Zdroj: Profimedia

Vždy som bola medzi priateľkami tou, ktorá vyhlasovala, že by neverného muža v okamihu opustila. Priznám sa, že som v tom mala roky jasno, až kým do môjho života nevstúpil Dušan.

Mohlo by vás zaujímať: Kvôli tomuto si muž so ženou nič nezačne: To, že ste single, má na svedomí jedna vaša vlastnosť!

Dušan bol vysoký, šarmantný muž s obrovskou dávkou humoru. Vďaka svojmu prístupu ma už po prvom stretnutí dostal. Zamilovala som sa a opäť prežila celé to pobláznenie z nového muža ako kedysi na vysokej škole. Dokázal ma rozosmiať a zároveň upokojiť, ako nik iný na svete. Pri ňom som veci prestala tak veľmi riešiť a viac som si užívala život. Môj prísny režim a nekompromisná povaha nemali v jeho blízkosti šancu. Hoci sme mali obaja po tridsiatke, ja osobne som sa s ním cítila ako mladé, zamilované dievča. Keďže bol manažérom a zároveň majiteľom eventovej agentúry, jeho život a práca boli jednou veľkou párty. Každý víkend sme sa zúčastnili inej akcie a niekedy sa spolu zabávali až do skorého rána.

Toto však príliš ružové nebolo

Keďže mal známosti medzi širokou škálou ľudí, neriešila som, s kým sa stretáva. Raz ráno som si však počas toho, ako sa sprchoval, "omylom" prečítala správu, ktorá mu prišla. Mobil mal na nočnom stolíku a nedalo mi, nepozrieť sa. Stálo tam: "Včera to bolo skvelé, nezopakujeme to..." Zvyšok správy som nevidela, keďže som ju neotvorila. Bolo mi jasné, že poslednú noc nevenoval iba práci. Po návrate do izby som sa ho narovinu spýtala, či sa včera stretol s niekým novým, o kom by mi chcel povedať. Reagoval priamo a bez akéhokoľvek zaváhania: "Áno, stretol som sa s jednou mladou kočkou, v posteli sa ti však nevyrovná." Najskôr som si myslela, že je to len vtip, ale rýchlo ma vyviedol z omylu. "Prepáč, ale aj keď ťa milujem, občas nedokážem povedať nie. Napriek tomu by som ťa nemenil za žiadnu." Nereagovala som, ale keďže bol príliš skvelý muž, rozhodla som sa to tolerovať. Nepýtajte sa ma však na dôvod, jednoducho on mi za to stál a stojí doteraz...

Čítajte: Je pravda, že za život stretneme len jednu pravú lásku? A ak áno, čo potom znamenajú všetky ostatné?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba