Takto to vyzerá, keď dieťa vychováva iba otec: Film Aj dvaja sú rodina vás dostane svojou úprimnosťou a vtipom

Ženy zostali tentokrát na babskej jazde v CINEMAX úplne bez slov. Film Aj dvaja sú rodina oslovil mnohé z nich svojou úprimnosťou.

Záber z filmu Aj dvaja sú rodina

Záber z filmu Aj dvaja sú rodina

Zdroj: cine-max.sk

Herec Omar Sy zažiaril na filmovom plátne už po druhýkrát. Prvýkrát to bolo vďaka filmu Nedotknuteľní, v ktorom si zahral netradičného opatrovateľa. Tentokrát si ho však vo filme Aj dvaja sú rodina obľúbite vďaka svojskej výchove dcéry Glórie.

Samuel žije bezstarostný život na francúzskej Riviére, až kým ho na jachte nenavštívi Kristin, ktorá mu oznámi, že ich víkendový flirt v minulosti nezostal bez následkov. V rukách drží dieťa a tvrdí, že práve on je jej otcom. Následne na to utečie a on zostáva s dieťaťom sám. Vyberie sa na cestu do Londýna, kde dúfa v to, že Kristin nakoniec nájde. Nepodarí sa mu to, a preto sa rozhodne, že si vo veľkomeste nájde prácu a Glóriu vychová sám.

Pre osamelého Francúza Samuela je nasledujúcich 8 rokov náročnou skúškou, ale napriek tomu to nevzdá. To, ako zvládne výchovu Glórie, a či sa matka Kristin nakoniec vráti, vám však neprezradíme. Záver filmu vás však jednou vecou prekvapí. Mňa samú film na Babskej jazde v Bory mall dostal hlavne úprimnou láskou, ktorou miloval Samuel svoju dcéru Glóriu. Komédia Aj dvaja sú rodina je skvelou a zároveň vtipnou ukážkou toho, že aj milujúci otec dokáže spraviť pre dieťa maximum, pokiaľ chce. 

Film Aj dvaja sú rodina si môžete pozrieť aj vy. Pozrite si program vo vašom meste alebo okolí priamo na stránke www.cine-max.sk

VIDEO: Pozrite si trailer k spomínanému filmu Aj dvaja sú rodina

Pozrite si aj: 

Viete, čo sa stane, keď sa vo vášnivom vzťahu zmenia pravidlá? Film 50 odtieňov temnoty priniesol iný druh vzrušenia

Prvý film podľa bestselleru Evity Urbaníkovej: Romantická komédia "Všetko alebo nič" vás zaručene pobaví

Foto:
cine-max.sk
Zdroj:
DD, cine-max.sk

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba