Obľúbené cvičenie s Vierkou Ayisi si zamilujete: Na záver si dajte týchto pár cvikov z jogy a zrelaxujte

Online cvičenie s tanečníčkou Vierkou Ayisi kladie dôraz na rozvoj energie a vnútornej sily. Zapojte sa do nového projektu FIT INSPIRIT, ktorý vás naučí sebapoznávaniu a zdravého životného štýlu.

Vierka Ayisi a jej 20 minútové cvičenie, ktoré vás nabudí energiou

Vierka Ayisi a jej 20 minútové cvičenie, ktoré vás nabudí energiou

Zdroj: Archív V.A.

Milé čitateľky, je mi obrovskou cťou s vami zdieľať môj úžasný nový projekt INSPIRIT. Tento projekt je spojením cvičenia, yogy, sebapoznávania a zdravého životného štýlu. 

Prvou súčasťou tohto projektu je online cvičenie s názvom Fit Inspirit, do ktorého som preniesla svoju lásku k tancu, pohybu a k yoge. Ide o inštruktážne cvičenia, ktoré spájajú dokopy rozcvičku, posilňovacie cviky, ľahké tanečné prvky a súčasťou je aj výučba yogy. Do tohto cvičenia som zo skúsenosti zahrnula všetko, čo je pre telo v rámci cvičenia dôležité.‬ Cvičenia trvajú cca 20 minút. 

Fyzická kondícia a mentálna pohoda

Nie je je dôležité mať len zdravé telo, ale i ducha. A keďže naša spoločnosť kladie veľký dôraz na fyzický vzhľad, zabúdame si rozvíjať svoje vnútro a aj spirituálne rásť. Práve preto je pri tomto cvičení kladený dôraz aj na cvičenie yogy.

VIDEO: Fit Inspirit s Vierkou Ayisi & cvičenie Fit Inspirit 4.diel

Vážim si svoje telo, ženskosť, cením si svoje zdravie. Cítim vášeň pre to, čo robím. Páči sa mi pri tom inšpirovať ľudí, aby našli spôsob, ako milovať samých seba ešte trošku viac. Naše telo nám slúži najlepšie, ako vie. Práve vo svojom vnútri by sme mali hľadať inšpiráciu na rozvoj svojej sily energie, harmónie a seba rešpektu.

Ďalšiu súčasťou projektu Fit Inspirit sú aj moje pravidelné blogy, ktoré vychádzajú súčasne s cvičebnými videami a témou na dnešný deň je: 

NÁŠ OBRAZ  SAMÝCH SEBA

Ako vidíme samých seba je duševný, mentálny a emocionálny obraz nášho vedomia, o tom, kto sme, čo sme a čo reprezentujeme. Náš obraz samých seba je nesmierne dôležitý, pretože je východiskovým bodom všetkých našich životných okolností a skúseností.

Ak je náš obraz o sebe malý a obmedzený, na základe neznalosti, strachu, pochybnosti, neistoty, tak potom aj všetky naše životné skúsenosti sú filtrované cez tieto isté negatívne emócie. Na druhej strane, ak je náš obraz o sebe samom založený na vedomostiach, láske, odvahe, rešpekte, viere a dôvere, tak sú naše životné skúsenosti filtrované cez tieto pozitívne emócie. 

Náš obraz je ako magnet. Privolávame si ďalšie myšlienky, ľudí a zážitky, ktoré sú zhodné s tým, ako o sebe rozmýšľame a ako sa cítime. Ak chceme získať dobré zdravie, bohatstvo a šťastie, po ktorom túžime, tak si musíme vytvoriť vlastný obraz o sebe, ktorý je kompatibilný a podporuje všetky tieto myšlienky. Nemôžeme neustále konať spôsobom, ktorý je v rozpore s tým, čo by sme radi vo svojom živote uvítali. 

Našťastie, máme vždy možnosť zmeniť to, ako sme sami seba vynímali doteraz. Medzi všetkými darmi, ktoré nám naše stvorenie dalo, je jeden z najväčších to, že si môžeme vybrať, kým chceme byť a akým spôsobom sa chceme správať a konať.

Foto:
Archív V.A., Video: YouTube
Zdroj:
Vierka Ayisi

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba