Sexi Twiinsky hrdo prezentujú svoje krivky priamo na pláži: Postavy, ktoré predvádzajú však nie sú "zadarmo"

Ani s tou najlepšou genetikou niekedy nedocielite vyšportovanú postavu, akou sa môžu pochváliť aj Daniela a Veronika Nízlové. Toto musia robiť známe dvojičky pre to, aby sa potom mohli pochváliť ukážkovými dovolenkovými postavami.

Hoci tieto dve obľúbené slovenské krásky prekročili nedávno už tridsiatku, vyzerajú stále lepšie

Hoci tieto dve obľúbené slovenské krásky prekročili nedávno už tridsiatku, vyzerajú stále lepšie

Zdroj: instagram.com/danielatwiins/

Ženské zbrane predviedli v exotike 

Hoci tieto dve obľúbené slovenské krásky prekročili nedávno už tridsiatku, vyzerajú stále lepšie. Mnohé sa pýtame, ako to len robia... Dievčensky pôsobiaca tvár, telo bohyne a k tomu úsmev, ktorý im takmer vôbec neschádza z tváre.

Nuž tentokrát naozaj mali dôvod rozdávať úsmevy. V exotickom dovolenkovom raji, Maledivách, nafotili aj takéto fotografie a predviedli tak opäť svoje ženské zbrane. 

Mohlo by vás zaujímať: Stále viac odvážne Twiinsky sú nezastaviteľné: Keď uvidíte ich outfity, pochopíte, ako to myslíme

Prebudená fantázia

Naozaj šteklivú fotografiu, ktorá prebudí nejedny mužské fantázie, zavesila na svoju sociálnu sieť Daniela. Na nej sa pochválila nielen svojím dokonale vypracovaným pozadím, ale aj pozadím svojej vydatej sestry. 

Postava snov nie je zadarmo

Krásne dvojičky sa netaja tým, že k takejto postave snov sa dopracovali aj vďaka pravidelnému pohybu. Tiež, ako sa nám neraz priznali, klasická posilka nie je nič pre ne. Pred nejakým časom prepadli jumpingu, spinningu, kruhovému tréningu a tancu, vďaka ktorým si udržiavajú svoju štíhlu postavu. No ani bez upravenia jedálnička to nejde, preto sa aj ony snažia žiť zdravšie a nezdravé potraviny nahradzujú tými zdravšími variantami. 

Čítajte tiež: Známe Slovenky na exotických dovolenkách: Barbora Franeková či Dara Rolins vás výberom destinácií očaria!

Aktívny odpočinok 

Ak by ste si mysleli, že Veronika a Daniela dovolenku v tomto exotickom raji len preleňošili, tak ste na veľkom omyle. Aj tu sa snažili dopriať si oddych, avšak aj aktívny v podobe bicyklovania alebo šnorchľovania. Ako priznala Veronika na svojej sociálnej sieti, šnorchľovanie obnovili po dlhých rokoch. 

Ak chcete byť do leta tiež majiteľkou takéhoto sexi tela, ešte stále sa môžete nechať inšpirovať...

Neprehliadnite: TWiiNSKY sa na svoj veľký deň poctivo pripravujú: V takýchto róbach by zabodovali aj na červenom koberci

Foto:
instagram.com/danielatwiins/, instagram.com/veronikatwiins/
Zdroj:
MG

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba