Vieme, ako vyzerá „bežný“ deň Andrey Verešovej: Krásna modelka žije rozprávkový život

Nahliadli sme do súkromia jednej z najkrajších česko-slovenských modeliek. Pri prezeraní jej fotografií zistíte, aký život vedie modelka za zavretými dverami.

Vieme ako vyzerá "bežný" deň Andrey Verešovej

Vieme ako vyzerá "bežný" deň Andrey Verešovej

Zdroj: instagram.com/andreaveresovaofficial

Nádherná modelka a dvojnásobná mamička je prototypom ženskej krásy. Inšpirácia pre mnohé ženy nielen na základe výzoru, ale aj výchove detí. Pri pohľade na jej život budete mať pocit, že je jednoducho dokonalý. Čo poviete?

Prečítajte si aj: VIDEO: Vďaka tomuto si Marianna Ďurianová vypracovala ukážkovú postavu: Prezradila, na ktoré jedlo a cviky nedá dopustiť

Romantika s manželom

Andrea je známa svojím rozprávkovým manželstvom a pozorným manželom. Na exotickej dovolenke si nenechá ujsť romantickú prechádzku po pláži.

Raňajky do postele

Krásna modelka si váži jednoduché momenty a maličkosti, ako sú aj raňajky do postele. Andrea je známa svojou vášňou v zdravých potravinách a vďaka tomu vyzerá tak mladistvo a bezchybne.

Ukážková mama

Andrea patrí k mamám, ktoré dbajú na vzdelanie svojich detí. Nerobí jej problém stráviť večerný program pri domácich úlohách.

Každodenný tréning

Známa tvár sa udržiava vo forme aj pravidelným cvičením, ktoré jej prináša sexi krivky. K jej obľúbeným pohybom patrí pilates a joga. Krásna modelka je vzorom pre mnohé mamičky aj vďaka zdravej životospráve. 

Zaslúžený relax

Po náročnom tréningu si rada dopraje relax vo forme fínskej sauny. Inšpirujte sa známou modelkou a doprajte si zaslúženný oddych po celom dni.

Dobrý film

Čas strávený s rodinou je pre ňu najdôležitejší. Aj napriek modelingovej kariére a pracovnej vyťaženosti si vždy nájde čas zájsť si do kina na dobrý film.

Fotenie

Jej život sa ešte stále točí okolo modelingu a prehliadok. Aj vo svojom veku má stále dostatok ponúk a spoluprác, na základe ktorých sa radí medzi uznávané modelky v Česku aj na Slovensku.

Spoločenské hry

Deň uzatvára v spočnosti jej najbližších. Tepláková súprava, krb a vychutnávanie radostných momentov sú pre ňu obľúbenými rodinnými tradíciami.

Foto:
instagram.com/andreaveresovaofficial
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba