VIDEO: Speváčka Celeste Buckingham o novom priateľovi: Je zamilovaná, ale jednu vec by vo vzťahu nikdy netolerovala

Talentovaná speváčka Celeste Buckingham opäť žiari a to aj vďaka novému priateľovi Brunovi. Pár vecí nám o ňom prezradila a na záver sa vyjadril aj sám Bruno.

Toto by vo vzťahu Celeste nikdy netolerovala

Toto by vo vzťahu Celeste nikdy netolerovala

Zdroj: Vlado Anjel

Ani úspešná speváčka Celeste Buckingham nechýbala na after párty Miss Slovensko 2017. Prišla v spoločnosti sympatického muža, s ktorým aktuálne tvorí pár.

FEMINITY TV: Celý rozhovor s talentovanou Celeste a jej novým priateľom nájdete v priloženom videu 

Mohlo by vás zaujímať: Afterparty Miss Slovensko 2017: Soňa Skoncová za dámu, Simona Brnová v chanelovskom štýle a ďalšie

Celeste nechýbal počas večera úsmev na tvári a v podstate sa ani jej dobrej nálade nečudujeme. S novým priateľom Brunom tvoria naozaj pekný pár. Viete, čím si ju získal? "Poznám ho už dlhšie ako kamaráta, je to DJ, ktorý spolupracuje s Vladisom, mojim kolegom a kamarátom a ďalšími. Nevidela som ho od začiatku ako svoj objekt, ale máme podobný zmysel pre humor a zároveň je to človek, ktorý je zainteresovaný do hudby. Mne sadol ako človek." Okrem týchto vlastností si na ňom speváčka samozrejme všimla aj iné veci. "Strašne je pekný a vysoký, a to bolo ku tomu všetkému bonus."

V rozhovore nám Celeste tiež prezradila, aké boli ich začiatky. "Rozumeli sme si ako kamaráti, a potom som ho musela ja trošku "nakopnúť," že nechceš ísť so mnou na rande? Nezoberieš ma? A na druhý deň volal a pýtal sa, či ma môže zobrať do kina." Celeste je sebavedomá žena, ktorá si ide za svojím nielen v hudbe, ale aj vo vzťahoch a v súkromnom živote.

Prečítajte si: VIDEO: Nová kráľovná Miss Slovensko 2017 Hanka Závodná: Prezradila nám, ako chce naložiť s víťazstvom

Vo vzťahu si Celeste nezakladá na ničom špeciálnom, iba na úprimnosti. "Musím cítiť z človeka, že je úprimný." Hoci nemá prehnané požiadavky, jednu vec žiadnemu partnerovi netoleruje: "Žiarlivosť, na tú som alergická. Ja nie som žiarlivý typ, a preto to nemôžem zniesť."

Na záver nám aj samotný Bruno prezradil, čím ho Celeste zaujala: "Už na prvý pohľad a pri prvom rozhovore bola iná. Dostali ma jej názory a pohľad na svet aký má a samozrejme je to krásna žena."

Foto:
Vlado Anjel, Ján Zemiar Video: Vlado Anjel
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba