VIDEO: Speváčka Celeste Buckingham o novom priateľovi: Je zamilovaná, ale jednu vec by vo vzťahu nikdy netolerovala

Talentovaná speváčka Celeste Buckingham opäť žiari a to aj vďaka novému priateľovi Brunovi. Pár vecí nám o ňom prezradila a na záver sa vyjadril aj sám Bruno.

Toto by vo vzťahu Celeste nikdy netolerovala
Toto by vo vzťahu Celeste nikdy netolerovala

Ani úspešná speváčka Celeste Buckingham nechýbala na after párty Miss Slovensko 2017. Prišla v spoločnosti sympatického muža, s ktorým aktuálne tvorí pár.

FEMINITY TV: Celý rozhovor s talentovanou Celeste a jej novým priateľom nájdete v priloženom videu 

Mohlo by vás zaujímať: Afterparty Miss Slovensko 2017: Soňa Skoncová za dámu, Simona Brnová v chanelovskom štýle a ďalšie

Celeste nechýbal počas večera úsmev na tvári a v podstate sa ani jej dobrej nálade nečudujeme. S novým priateľom Brunom tvoria naozaj pekný pár. Viete, čím si ju získal? "Poznám ho už dlhšie ako kamaráta, je to DJ, ktorý spolupracuje s Vladisom, mojim kolegom a kamarátom a ďalšími. Nevidela som ho od začiatku ako svoj objekt, ale máme podobný zmysel pre humor a zároveň je to človek, ktorý je zainteresovaný do hudby. Mne sadol ako človek." Okrem týchto vlastností si na ňom speváčka samozrejme všimla aj iné veci. "Strašne je pekný a vysoký, a to bolo ku tomu všetkému bonus."

V rozhovore nám Celeste tiež prezradila, aké boli ich začiatky. "Rozumeli sme si ako kamaráti, a potom som ho musela ja trošku "nakopnúť," že nechceš ísť so mnou na rande? Nezoberieš ma? A na druhý deň volal a pýtal sa, či ma môže zobrať do kina." Celeste je sebavedomá žena, ktorá si ide za svojím nielen v hudbe, ale aj vo vzťahoch a v súkromnom živote.

Prečítajte si: VIDEO: Nová kráľovná Miss Slovensko 2017 Hanka Závodná: Prezradila nám, ako chce naložiť s víťazstvom

Vo vzťahu si Celeste nezakladá na ničom špeciálnom, iba na úprimnosti. "Musím cítiť z človeka, že je úprimný." Hoci nemá prehnané požiadavky, jednu vec žiadnemu partnerovi netoleruje: "Žiarlivosť, na tú som alergická. Ja nie som žiarlivý typ, a preto to nemôžem zniesť."

Na záver nám aj samotný Bruno prezradil, čím ho Celeste zaujala: "Už na prvý pohľad a pri prvom rozhovore bola iná. Dostali ma jej názory a pohľad na svet aký má a samozrejme je to krásna žena."

Foto:
Vlado Anjel, Ján Zemiar Video: Vlado Anjel
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba