VIDEO: Najkrajšia Európanka Petra Denková chystá rozprávkovú svadbu: Bude to veľkolepé a prezradila nám detaily!

Na exkluzívnom fotení spoločenských šiat, sme vyspovedali aj nastávajúcu nevestu a zároveň majiteľku butiku. Miss Europe 2015 Petra Denková nám prezradila, čo všetko zahŕňa príprava veľkolepej svadby.

Petra Denková nám v rozhovore prezradila viac o jej rozprávkovej svadbe

Petra Denková nám v rozhovore prezradila viac o jej rozprávkovej svadbe

Zdroj: Ján Zemiar

Fotenie spoločenských šiat z jej vlastného butiku bolo spojenie príjemného s užitočným. Skvelý tím ľudí, prekrásne šaty pre družičky a nastávajúca nevesta, ktorá žiarila šťastím. Pri príležitosti tohto fotenia nám Petra Denková poskytla exkluzívny rozhovor o jej blížiacej sa svadbe, butiku so spoločenskými šatami aj tajným receptom na lásku. 

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Okúzľujúca Miss Slovensko 2016 Kristína Činčurová: Prezradila, čo sa jej na Slovenkách páči najviac

Vysnívaný obchod

Krásna misska túžila po vlastnom obchode so spoločenskými šatami, a preto sa rozhodla vytvoriť si jeden v Nitre, kde momentálne žije. „Táto myšlienka vznikla, už keď som bola malá a začala som sa zaujímať o módu. Je to podľa mňa snom každej ženy, mať takýto obchodík. Vždy som snívala o tom, mať niečo vlastné a v niečom podnikať a tak sa to aj podarilo,“ začala rozhovor Petra Denková.

Blížiaca sa svadba

Na fotení sme mali možnosť vidieť krásne šaty určené pre družičky. Nebola to však žiadna náhoda. „Mám obchodík so spoločenskými šatami a mňa v máji čaká svadba, tak som chcela spojiť tieto dve veci. Chcela som nádherné, rozprávkové a filmové družičky. Na Slovensku som nič také nevedela nájsť, tak som sa rozhodla, že si to dám do svojho obchodu,“ priznala pôvabná kráska.

Najkrajšia Európanka roku 2015 nám tiež prezradila, čo všetko obnáša príprava svadby. „Tak to by sme tu boli do večera, kým všetko vymenujem.  Najdôležitejšie je zajednať si dátum a miesto, ktoré sme tiež menili. Svadbu plánujeme už rok a pol a je toho naozaj dosť. Hlavne si na to treba nechať dostatok času, aby si to potom tá nevesta užila,“ poradila Petra.

Tajný recept na lásku

O misskách sa väčšinou povráva, že po súťaži krásy sa rozídu so svojimi partnermi. Petra Denková je však výnimkou a svoj vzťah si udržala aj po výhre na svetovom finále. Aký je podľa nej tajný recept na úspešný vzťah? „Určite to bude dôvera vo vzťahu a dôležité je aj to, aby si verili a podporovali toho druhého človeka a hlavne si dopriali úspech,“ povedala úprimne.

Rozprávkové miesto

Jej svadobný deň sa bude odohrávať na jednom s najkrajších zámkov. „Bude to v nádhernom zámockom hoteli Galicia Nueva, ktorý je novootvorený. Je to úplne rozprávkový priestor a bude to krásna rozprávková svadba, o ktorej som snívala odmalička,“ prezradila.

Šaty z prestížneho svadobného salónu 

Petra bude mať na sebe tiež svadobné šaty od Atelier Pronovias Barcelona zo svadobného salónu WEM. Po nádherných nevestách ako Dominika Cibulková, Veronika Krupa Nízlová či Dominika Mirgová si svoje vysnívané šaty z tohto salónu oblečie aj pôvabná Petra Denková. Ako nastávajúca nevesta však neprezradila, o aký model pôjde. My však tušíme, že to bude niečo naozaj veľkolepé.

Inšpirujte sa: Najromantickejšie miesta na svadbu v okolí Slovenska: Tieto kaštiele sú ako stvorené pre váš veľký deň!

Rada pre všetky nevesty?

„V prvom rade, nech si to poriadne užijú! Nech si uvedomia, že je to ich svadba. Ja som si veľmi rýchlo prišla na to, že všetkým hosťom sa vyhovieť nedá a treba si to spraviť po svojom,“ povedala s úsmevom.

Krásnu Petru bude oddávať jej bratranec, ktorý kvôli rozprávkovej svadbe priletí až z Ríma. Ako vznikla táto myšlienka? „Bolo to z mojej strany. Podľa mňa je veľmi príjemné a pekné, keď kňaz, ktorý oddáva dvojicu, ich aj pozná a niečo k tomu vie aj povedať. Chcela som to také rodinné,“ uzavrela rozhovor s peknými slovami.

FEMINITY TV: Pozrite si rozhovor s krásnou Petrou Denkovou o jej vlastnom butiku a blížiacej sa svadbe

Foto:
Ján Zemiar, Archív Petra Denková VIDEO: Ján Zemiar
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba