Exmanžel mi roky robil zo života peklo: Až toto ho presvedčilo, aby ma konečne nechal na pokoji

Niekedy treba predsudky aj morálne zásady odsunúť stranou. Nič iné totiž na niektorých ľudí nezaberá.

Jeho neustálu tyraniu som dokázala zastaviť až takto

Jeho neustálu tyraniu som dokázala zastaviť až takto

Zdroj: Profimedia

Spriaznená duša existuje

Sofia svojho manžela milovala. Od prvej chvíle ako sa spoznali vedela, že sú spriaznené duše a spolu dokážu naozaj všetko. Od začiatku sme nepremýšľali nad vzťahom, ako and niečím nezvyčajným. Prišlo to absolútne spontánne. Prvé rande, víkendy, cestovanie po Európe a Južnej Amerike, leto v Thajsku a požiadanie o ruku. Až sme sa napoko stali manželmi. Všetko bolo tak dokonalé a ideálne. Aj keď som nikdy neverila na pravú lásku, práve Šimon ma presvedčil o opaku. dodáva smutne Sofia.

Prečítajte si: Naše manželstvo sa skončilo už po roku z jedného dôvodu: Pred svadbou neprehliadnite túto podstatnú vec!

Nikto však nie je dokonalý, a aj Šimon mal jemné chybyčky krásy. A to konkrétne jednu. Či vo vzťahu, slobodný alebo už ako manžel, Šimon si jednoducho rád zaflirtoval. Najradšej s oveľa mladšími dievčatami, ktoré síce nevedeli, čo je to skutočný svet, no postavou mohli konkurovať samotným modelkám. Nezostávalo mi však nič iné ako tento Šimonov zlozvyk brať ako fakt. Nikdy ma nepodviedol a nemala som ho z čoho podozrievať, prečo by som sa potom mala strachovať? dodáva Sofia.

Ich cesty sa však rozišli

Po siedmych rokoch a narodení syna som to však už nedokázala vydržať. Stále viac času som trávila doma, za hrncami a špinavými plienkami a Šimona som vídala stále menej. Mala som pocit akoby sa mi naschvál vyhýbal a svoj čas trávil ktovie kde. Po všetkom tom flirte, ktorý som si zažila ešte pred samotným tehotenstvom som mu jednoducho nedokázala veriť a tak som sa po neustálych hádkach a búrlivých debatách rozhodla pre rozvod. Šimon nechápal čo sa deje, prosil ma o odpustenie, tvrdil, že bude doma tráviť oveľa viac času a mňa ani nášho syna už nikdy nebude zanedbávať.

Nenechajte si ujsť: Myslela som si, že môj muž je láskou môjho života: Táto jedna udalosť však ukázala, že ho vôbec nepoznám

Ja som však nesúhlasila. Mala som dosť takéhoto života. To som však ešte nevedela, čo ma čaká po ňom.

Peklo v skutočnosti

Hneď po vynesení rozsudku sa náš spoločný vzťah zmenil na peklo. Šimon sa mi chcel pomstiť takmer všetkými spôsobmi, len aby mi vrátil úder. Neohlásené návštevy, prenasledovanie cestou do práce hneď, ako som vyšla z domu či nočné telefonáty nemali konca. Nevedela som, čo mám robiť, aby toto peklo konečne prestalo.

Potom sa však stalo niečo neuveriteľné. V letných mesiacoch som sa rozhodla premaľovať celý byt, a tak som sa postupne snažila dostať všetok nábytok z našej bývalej spoločnej spálne, keď tu zrazu mi na nohu padlo cédečko označené len iniciálmi. Nedalo mi to a musela som sa pozrieť, čo je na ňom. To, čo som uvidela, mi vzalo všetky slová. Šimon si to na amatérskych záberoch neskutočne užíval s jednou zo svojich asistentiek. Poďla jeho vlasov a krátkej košele som hneď zistila, že zábery pochádzajú ešte z obdobia, kedy sme boli spolu. Nedokázala som tomu uveriť. priznáva sa Sofia.

Toto mu len ta neprejde

Po pár minútach som sa postavila a inšitnktívne som zabalené cédečko okamžite strčila do tašky a nechala sa taxíkom odviezť k Šimonovmu domu.  Hneď vo dverách som mu rázne vysvetlila, že ak mňa a moje dieťa nenechá na pokoji, obsah tohto cédečka rozmnožímn a každý v jeho firme sa dozvie, čo urobil. Od šéfa až po údržbára. Jeho strach v očiach mi dokázal, ako veľmi sa bojí, aby jeho sexuálna bublina náhodou nepraskla. Za mlčanie mi sľúbil hocičoho. Aj úplnú starostlivosť a zákaz približovania sa čo i len k dverám mojho bytu.

Mohlo by vás zaujíať: Jediná rada od mojej matky mi zmenila osud: Nebyť toho, čo mi povedala, skončila by som v zničujúcom vzťahu

Možno bol Šimon mierne zvrátený, no takéto niečo by som nečakala. Nuž čo, človek asi musí byť pripravený na všetko. Ukončuje svoje rozprávanie Sofia.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
EF

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba