Opustil ma kvôli úplnej hlúposti: Táto nezmyselná otázka zničila náš začínajúci sa vzťah

Myslela som si, že Marek bude konečne ten, s ktorým zostanem dlhšie ako pár mesiacov. Celé som to však jednou nevinnou otázkou už po mesiaci zničila.

Na toto som sa ho pýtať nemusela...

Na toto som sa ho pýtať nemusela...

Zdroj: Profimedia

S Marekom sme sa spoznali vo fitness centre, kde bol trénerom. Patrím medzi spontánne ženy, a preto som ho oslovila ako prvá. Po pár dňoch ma pozval na večeru a tam to celé začalo.

Čítajte: Tieto typy žien najčastejšie rozbíjajú rodinu: Dajte si pozor, možno sa niektoré z nich nachádzajú i vo vašej tesnej blízkosti

Hoci bol odo mňa o pár rokov mladší, neprekážalo mi to. On sám tvrdil, že ho priťahujú zrelšie ženy a zrejme som sa mu páčila, inak by ma na predsa na večeru nepozval. Stretávali sme sa asi mesiac v nepravidelných intervaloch. Všetko bolo skvelé, iba jedna vec mi stále nedala spávať. Napriek tomu, že sme sa už dostatočne poznali, ku sebe ma nepozval. Na moje pozvania reagoval vždy vyhýbavo, pretože každé ráno musel skoro vstávať a kvôli cvičeniu mal presne nastavený režim. Žiadne neskoré žúrky, či iné záležitosti neprichádzali do úvahy. Po mesiaci mi to nedalo, a položila som mu túto pre mňa úplne obyčajnú otázku.

"Ako dlho čakáš, kým máš so ženou sex?"

Moja priama otázka ho zarazila a tvrdil, že ešte nebola na to príležitosť, a že nepatrí k mužom, ktorí pozvú ženu už po pár stretnutiach domov. Jednoducho potreboval žene dôverovať predtým, ako si s ňou niečo začne. Kým ja som si myslela, že z otázky a mojej úprimnosti bude nadšený, on to celé vnímal úplne inak. Po tomto stretnutí začal moje telefonáty ignorovať a keď som ho stretla vo fitness centre vždy bol natoľko zaneprázdnený tréningom, že som nemala šancu na žiadny rozhovor. Keď sa však ani po niekoľkých telefonátoch a smskách neozval, nechala som to tak...

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Psychologička radí: "Môj manžel bol pri pôrode nášho syna. Takto to zmenilo celé naše manželstvo"

Myslíte si, že otázka, ktorú som sa po mesiaci spýtala bola skutočne nevhodná?

áno
332
nie
315
Hlasovalo: 647

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba