Týchto 7 viet používajú muži najčastejšie ako výhovorku: Nenaleťte im!

Spoznajte, kedy hovorí pravdu a kedy sa len snaží vyhnúť nepríjemnej konfrontácii či záväzkom. Je to celkom jednoduché.

Neverte každému slovu, ktoré vyjde z mužských úst

Neverte každému slovu, ktoré vyjde z mužských úst

Zdroj: Profimedia

1. Si pre mňa príliš dobrá

Túto vetu pozná asi každá z nás. Muži ju používajú takmer za každým, keď na zotrvanie vo vzťahu už tak nejak nemajú chuť a najradšej by ho ukončili naozaj džentlmenským spôsobom. Najlepšie tak, aby z neho vyviazli celý a so skvelou reputáciou.  Ak sa však nad zymslom tejto vety skutočne zamyslíte, niečo na tom celom nesedí. Kto v skutočnosti nechce zostať vo vzťahu s osobou len preto, že je pre neho príliš dobrá? Iba blázon alebo ten, kto v skutočnosti žiaden vzťah nechce.

Neprehliadnite: Týchto 5 otázok si položte ešte predtým, než odpustíte svojmu partnerovi: Možno si to totiž nezaslúži!

2. Nie je to o tebe, len sa jednoducho nechcem viazať

Ak sa muž sám kategorizuje ako niekto, kto nie je príliš na vzťahy, akoby sa sám už vopred odsúdil. A to nikto, komu na vás naozaj záleží a chce s vami skutočne ostať, neurobí.  Na druhej strane by ste však aj vy mali od podobného človeka dať ruky preč. Ak chcete jeden od druhého úplne diametrálne veci, nikdy to nebude fungovať, obzvlášť vtedy, keď váš potencionálny partner obľubuje známosti na jednu noc.

Mohlo by vás zaujímať: Najvernejšie typy žien sa narodili v týchto znameniach: Levice vás obklopia vášňou, s citmi Račice sa nezahrávajte

3. Mám pocit, že ti nemám čo ponúknuť

Každý má niečo, čím si toho druhého dokáže získať. Výhovárať sa na nedostatok osobných kvalít dokážu muži len vtedy, pokiaľ sa chcú nepozorovane a ohľaduplne vytratiť z vášho života. To, či má vaša polovička určité hodnoty, ktoré si na ňom vážite, je predsa na vašom uvážení, nie na jeho. Preto radšej reči podobného typu rýchlo prekuknite a zbavte sa tejto paródie na muža rýchlo a jednoducho.

4. Čo je na tom, že si trochu zaflirtujem? To predsa nie je podvádzanie

Občas si aj ženy rady zdvihnú sebavedomie a prehodia zopár milých slov s čašníkom či kolegom v práci. Všetko má však svoje hranice a pri flirtovaní to platí dvojnásobne. Ak svoju polovičku nachytáte pri tom, ako očami doslova vyzlieka ženu pri bare, s ktorou sa zhodou náhod pustil do reči, keď vám išiel objednať ďalší drink, zvýšte pozornosť. Cielené flirtovanie bez výčitiek je podvádzanie rovnako, ako čokoľvek iné.

Nenechajte si ujsť: Chcete, aby vám dal prednosť pred milenkou? Spravte ešte dnes tieto tri veci!

5. Som naozaj zaneprázdnený

Život je len a len o prioritách. A ak na zozname tých jeho nestojí vaše meno, bude zaneprázdnený vždy a stále. Neverte jeho výhovorkám o nedostatku času, aj vy ste predsa mnohokrát zaneprázdnená, no na ľudí, na ktorých vám záleží si čas nájdete vždy, nie? Verte nám, že ten, ktorý o vás naozaj stojí, vás vo svojom rebríčku hodnôt postaví nad všetko ostatné a bude tu vždy, keď ho budete potrebovať.

6. Nemôžeme to doriešiť ráno? Som unavený

Typické riešenie konfliktov pre mužov znamená jednoducho ich neriešenie. Načo sa zaoberať niečim, čo pre nich nie je podstatné alebo vôbec nedáva zmysel? Preto, ak na vás vyrukuje s vetou, že je unavený, neverte mu to. Jednoducho len chce mať od vás pokoj a nechce sa mu zapodievať problémami, ktoré si podľa neho vytvárate v hlave sama. Tento druh (ne)komunikácie však radšej zastavte ešte v jeho začiatkoch a dajte mu najavo, že podobné správanie nebudete tolerovať.

Prečítajte si: Ak robí váš partner jednu z týchto štyroch vecí, pravdepodobne si vás nikdy nevezme: Ako ste na tom?

7. Každý deň s tebou je výnimočný. Aj preto som si na dnes nepripravil nič špeciálne

Inými slovami jednoducho zabudol. Možno je pre neho každý deň s vami špeciálny, no výročie či vaše narodeniny by si predsa pamätať mal a apoň jedna ruža až tak veľa nestojí. Preto mu nenaleťte na výhovorku o výnimočnosti každého všedného dňa, ktorý môže stráviť po vašom boku a radšej ho navnaďte tak, aby vyšiel s pravdou von. Na tom, že zabudol raz nie je predsa nič také strašné. Oveľa horšie je ale klamať rovno do očí.

Aj vy máte skúsenosti s výhovorkami mužov?

Áno
156
Nie
51
Hlasovalo: 207

Foto:
Profimedia
Zdroj:
EF

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba