Inšpirujte sa originálnymi nápadmi na Deň matiek: Jedinečné darčeky, ktorými prekvapíte svoju mamu

Deň matiek sa pomaly blíži a vy ešte stále nemáte darček? Nemusíte sa obávať, pretože my vám to uľahčíme.

Inšpirujte sa skvelými darčekmi, ktorými zaručene potešíte vašu mamu

Inšpirujte sa skvelými darčekmi, ktorými zaručene potešíte vašu mamu

Zdroj: Profimedia

Prinášame vám zopár skvelých nápadov, ktorými zaručene potešíte tú najdôležitejšiu ženu vo vašom živote. Aj keď Deň matiek nie je o drahých daroch a materiálnych veciach, predsa by ste ju mohli potešiť nejakou maličkosťou. Inšpirujte sa jedinečnými tipmi, vďaka ktorým vyčaríte úsmev na tvári vašej mamine. Tak, ktorý z darčekov jej darujete?

Prečítajte si aj: 10 vecí, ktoré si nevážime a pritom sú na živote najdôležitejšie: Na tú poslednú by ste už radšej nikdy nemali zabudnúť

Čipkovaná nočná košeľa

Saténová spodná bielizeň alebo tzv. negližé je skvelým darčekom na Deň matiek. Príjemný materiál a luxusné prevedenie zaručene poteší vašu mamu a zároveň vyčarí úsmev na tvári. Veď ktorá žena by sa nepotešila čipkovanému sexi pyžamku?

Kožené puzdro na karty

Praktickým a nadčasovým darčekom môže byť aj kožený doplnok v štýlovom prevedení. Inšpirujte sa novou kolekciou slovenského umelca, ktorý je známy pod značkou TOME. Prepracované kožené puzdro v ružovej farbe je ideálnym doplnkom pre všetky biznis ženy.

Sladké potešenie

Chutným prekvapením môžu byť aj makrónky od slovenskej cukrárky Lulus Bakery. Na výber máte z rôznych príchutí či farieb a zostaviť si môžete rôzne kombinácie. V Lulus Bakery si okrem makróniek môžete objednať aj iné sladké dobroty a zaručene tým potešíte aj vašu maminu.

Jemný šperk

Darujte svojej mame ozdobný šperk, ktorý ponúka slovenská značka Katiiva. Jemná a minimalistická ozdoba, ktorá sa skvele hodí aj dáme v zrelom veku je veľmi nadčasovým darčekom. Ak aj vaša mama preferuje jednoduchosť a pekné šperky, táto voľba bude tá najlepšia.

Chutná kytica

Medzi originálne nápady patrí taktiež netradičná kytica, ktorá je tvorená z chutného ovocia či sladkých zákuskov. Tú svoju si môžete zostaviť priamo podľa vašich predstáv a dokonca vám ju doručia na želané miesto. Chutné kytice sú slovenským nápadom, ktorý sa stáva čoraz populárnejší. Ideálny darček na Deň matiek.

Mohlo by vás zaujímať: 10 vecí, ktoré si nevážime a pritom sú na živote najdôležitejšie: Na tú poslednú by ste už radšej nikdy nemali zabudnúť

Čerstvé kvety a módny magazín

Čo poteší vašu mamu viac ako kytica čerstvých tulipánov a nové číslo Feminity? Nechajte sa inšpirovať naším výberom a kúpte jej nové vydanie magazínu, v ktorom si príde na svoje. Novinky z oblasti beauty, módy a skvelé rozhovory zaujmú každú ženu.

 

Foto:
Profimedia, Archív značiek
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba