6 produktov, ktoré stačia na docielenie dokonalého vzhľadu: Skrášľovacie zázraky, ktoré nesmú chýbať vo vašej kabelke

Prinášame vám zoznam tých najzákladnejších a najúčinnejších produktov, ktoré budete potrebovať pre krásny a bezchybný vzhľad.

Len 6 produktov vám postačí na docielenie dokonalého vzhľadu

Len 6 produktov vám postačí na docielenie dokonalého vzhľadu

Zdroj: Profimedia

Nosíte v kabelke veľké kozmetické taštičky, ktoré sú preplnené nepotrebnými produktmi? Je načase to zmeniť! S prichádzajúcim letom je dôležité znížiť počet skrášľovacích produktov a zamerať sa skôr na tie, ktoré robia zázraky. Zistili sme pre vás, ktorých 6 beauty zázrakov nesmie chýbať vo vašej kabelke.

Prečítajte si aj: Prekrásne modelky, ktoré vás presvedčia, že menej je niekedy viac: Inšpirujte sa ich prirodzenou krásou!

Krém s celulárnou vodou

Hydratačný krém s celulárnou vodou dodá každej bunke pleti potrebnú energiu a hydratáciu. V starostlivosti o pleť začínajte vždy s krémom, ktorý pripraví vašu pokožku pred zaťažením. Jednou z volieb môže byť práve ten od Institum Esthederm.

Korektor pod oči

Medzi ďalšie zázraky patrí korektor pod oči, ktorý úplne zakryje vaše tmavé kruhy. Ideálnym pomocníkom do kabelky je práve ten od Yves Saint Laurent, ktorý je jedinečný svojou kryciou schopnosťou a dlhotrvajúcim efektom.

Lícenka s prirodzeným vzhľadom

Efekt zdravých a žiarivých líčok docielite s ružovkastou lícenkou Guerlain, ktorá je známa svojou púdrovou konzistenciou a zároveň sa skvele nanáša na pleť. K bezchybnému looku vám postačí okrúhly štetec a jemná vrstva púdru.

Magická maskara

Riasenka s predĺžujúcim a zhusťujúcim efektom od Diora patrí k tým najlepším. Hovorí sa, že ak ju vyskúšate raz, už nebudete chcieť inú a my jednoznačne súhlasíme. Najlepší pomocník do kabelky, ktorý vám vytvorí tie najdlhšie riasy.

Kefka na obočie

Medzi dôležité a najzákladnejšie skrášľovacie produkty patrí aj ceruzka a kefka na oči v jednom. Vyčesané a husté obočie je základom bezchybného vzhľadu. Heslom je v tomto prípade prirodzenosť a preto sa pri úprave obočia riaďte vaším naturálnym tvarom.

Rúž vo farbe pier

Poslednou bodkou k dokonalosti je rúž v "nude" odtieni, ktorý podčiarkne vašu prirodzenú krásu a dodá perám požadovanú textúru. Inšpirovať sa môžete jedinečným výberom, ktorý ponúka značka Chanel.

Inšpirujte sa: Schopnosť vytvoriť „nude“ make-up je dokonalým umením: Poznáme triky, ako na nahé líčenie!

Foto:
Profimedia, Youtube, značky produktov
Zdroj:
MB

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba