VIDEO: Módna prehliadka s hlbokou myšlienkou: Návrhárka Lýdia Eckhardt plnila sny a my sme boli pri tom!

Pri príležitosti novej kolekcie známej návrhárky sme mali možnosť vidieť nezabudnuteľnú módnu prehliadku, ktorá priniesla okrem nádherných modelov aj hlbokú myšlienku.

Módna prehliadka sa niesla vo veľkom štýle

Módna prehliadka sa niesla vo veľkom štýle

Módna návrhárka Lýdia Eckhardt je známa svojimi prepracovanými módnymi prehliadkami, ktoré sa nesú vždy v inej téme. Tentokrát to bola téma sny a v nás to zanechalo len ten najlepší dojem. Módna návrhárka plnila sny prostredníctvom svojej prehliadky aj mladým dievčatám, ktoré sa túžili prejsť prvýkrát po móle, či dievčatku, ktoré ušilo svoje prvé šaty a predviedlo ich na veľkolepej módnej show. 

Prečítajte si aj: FEMINITY TV: Lýdia Eckhardt opäť predviedla nezabudnuteľnú prehliadku svojich modelov

Téma s peknou myšlienkou

Šarmantná Lýdia nám v rozhovore prezradila, prečo sa rozhodla práve pre túto tému. „Ja si myslím, že táto doba priniesla potrebu niečo vypovedať. Najpodstatnejšie je, keď sú ľudia šťastní a keď sú medzi svojimi blízkymi a vlastne ste to videli aj dnes, že tie sny sú také jednoduché. Ako som aj na konci povedala, že treba snom bežať oproti,“ začala módna návrhárka.

O čom sníva?

Na otázku, o čom sníva Lýdia Eckhardt odpovedala s úsmevom: „Keď som si pripravovala dokrútky medzi tými náhodnými chodcami a zastavila som dvoch bežcov a jeden z nich mi odpovedal, že ani nevie, čo je jeho sen. Vtedy som si naozaj uvedomila, že je veľmi ťažko definovať sen v jednej vete.“

Neskutočný pocit

Jej tvorba, ktorá je na scéne neuveriteľných 26 rokov nemohla byť ani len splneným snom. „Mnoho ľudí si myslí, že ja som si splnila svoj sen, ale ja som skončila právo. Ja som o tomto nemohla ani len snívať. Vyrastala som v socializme a už ten, kto si len pomyslel, žeby chcel podnikať bol triedny nepriateľ,“ priznala Lýdia. „Ale aj dnes som mala pocit, že som v sne. To bolo neskutočné.“

Nekonečná inšpirácia

„Hlavným mojím trendom, sú potreby a túžby mojich klientiek. Ja sa snažím kolekciu urobiť takú vyváženú. Chcem, aby dáma, ktorá tu bola, si vybrala jeden model, a keď si ho vyberie, tak viem, že som ju oslovila,“ povedala s radosťou.

Najväčšia kolekcia

„Dnes ste mali možnosť vidieť moju najväčšiu kolekciu. Bolo 12 modeliek, 9 kolekcií a spolu to bolo 108 modelov. Pripravovali sme ju 10 ľudí asi 4 mesiace,“ podotkla.

FEMINITY TV: Pozrite si celý rozhovor s famóznou Lýdiou Eckhardt, ktorá vám prezradí viac o jej novej kolekcii

Foto:
Ján Zemiar, Video: Ján Zemiar
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba