VIDEO: Módna prehliadka novej kolekcie Hellenski priniesla ženskosť a eleganciu: Ema Klein prezradila, kde čerpá inšpiráciu

Predstavenie novej kolekcie mladej značky Hellenski sa nachádzalo v krásnych priestoroch módneho domu Alizé. Módna prehliadka sa niesla v okázalom štýle a my sme sa dozvedeli viac o tejto kreatívnej značke.

Módna prehliadka sa niesla v duchu ženskosti a elegancie

Módna prehliadka sa niesla v duchu ženskosti a elegancie

Zdroj: Ján Zemiar

Hellenski je nová módna značka pod vedením módnej návrhárky Emy Klein. Tá nám v rozhovore porozprávala, ako vznikol tento nápad, kde čerpá inšpiráciu na nové modely aj to, aké prvky dominovali v novej kolekcii.

Prečítajte si aj: VIDEO: Riaditeľka súťaže krásy Karolína Chomisteková zažila pocit nostalgie:„Ide to všetko neuveriteľne rýchlo!"

Čo vystihuje jej kolekciu?

„Predovšetkým ženskosť, rafinovanosť, elegantnosť. To sú také tri veci, ktoré vystihujú túto kolekciu," prezradila Ema Klein.

Inšpirácia

Čím sa inšpiruje táto ambiciózna módna návrhárka? "Inšpiráciu čerpám všade navôkol. Inšpirovala som sa aj svetovými osobnosťami, ako som spomínala Sofiu Loren, pretože je to žena. Nemôžem však povedať, že je to konkrétne niečím. Každá kolekcia je o niečom inom, takže asi tak," priznala úprimne. 

Karolína Chomisteková

Na módnej prehliadke nechýbala ani riaditeľka súťaže Miss Slovensko, Karolína Chomisteková, ktorá inklinuje k tejto móde. „Síce je to veľmi mladá značka, ale ja ich pozorujem už od ich vzniku. Mám pár ich kúskov a jeden dokonca aj na sebe. Veľmi sa mi páči ich tvorba, je taká minimalistická a ženská a Ema ako človek je úžasná aj s Julkou a viem, že to tvoria srdcom  a o tom to je potom,“ povedala s úsmevom.

Luciána Čvirková

Medzi modelkami predvádzala aj Luciána Čvirková. „Ja som mala na sebe krásny trenč, ktorý sa vlastne dá použiť aj ako šaty, je z takého transparentného materiálu. Veľmi pekný, čiernobiely s opaskom,“ prezradila bližšie.

FEMINITY TV: Pozrite si celý rozhovor z módnej prehliadky Hellenski

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Návrhár Boris Hanečka chystá nový projekt: Pozrite, ktoré slovenské ženy zažiaria v jeho šatách

Foto:
Ján Zemiar, Video: Ján Zemiar
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba