Dior Cruise 2018 a líčenie inšpirované kalifornským slnkom: Naučte sa „know-how“ dokonalého make-upu

Módny dom Dior predstavil kolekciu Dior Cruise 2018, ktorej súčasťou bolo aj prirodzené líčenie inšpirované kalifornským slnkom.

Dior Cruise 2018 a líčenie inšpirované kalifornským slnkom: Naučte sa „know-how“ dokonalého make-upu

Dior Cruise 2018 a líčenie inšpirované kalifornským slnkom: Naučte sa „know-how“ dokonalého make-upu

Zdroj: Vincent Lappartient pro Christian Dior Parfums

Francúzska prestížna značka Dior len pred pár dňami predstavila kolekciu Dior Cruise 2018, ktorá sa odohrávala v kalifornskej púšti neďaleko Los Angeles. Ako to u veľkých módnych domov býva, na lokácii si dávajú vždy záležať a korešponduje s celkovou ideou kolekcie. Inak to nebolo ani v prípade beauty a make-upu. 

Prečítajte si: 10 kozmetických vychytávok pre dosiahnutie prirodzeného looku: Vyskúšajte tieto jarné novinky

Kalifornské slnko a prirodzený look

Kreatívny a image riaditeľ pre Dior make-up Peter Philips čerpal inšpiráciu v kalifornskej púšti ako takej, pričom sa zameral na bohaté farby tejto časti prírody. Pracoval s odtieňmi oranžovej a tiež so zemitými odtieňmi. Modelky tak pôsobili, ako keby strávili popoludnie na slnku, avšak zachovali si prirodzený hebký vzhľad a s jemne žiarivým efektom.

„Chcel som využiť teplé, organické a zemité tóny púsťe, rovnako ako v maľbách Georgia O’Keefe. Chcel som prirodzený, ale stále decentný efekt slnečného žiarenia,“ prezradil Peter Philips.

Pleť

Peter Philips chcel vytvoriť veľmi svetelný, slnkom pobozkaný look, ktorý sa tiahne od vrcholu lícnych kostí smerom ku krku. Ak chcete získať tento mäkký teplý tón, použite červenkastý odtieň púšťe. 

Oči 

Líčenie očí sa nieslo takisto v duchu teplých zemitých farieb. Na oči aplikoval známy make-up artista tehlový odtieň, ktorý tiež korešpondoval s farbou púšťe. Na mihalnice však nenanášal žiadnu maskaru, keďže tento teplý odtieň oči dostatočne „otvoril“. Stačilo potom už len upraviť obočie.

Pery

Pery zostávajú doslova prirodzené, aby si zachovali svoju jemnosť, takže tento profesionálny make-up artista použil len Dior Addict Lip Sugar Scrub.

Nechty

V prípade nechtov je trend na leto jednoznačný - nosia sa prirodzené a čisté nechty, bez akýchkoľvek farieb. Stačí len pekná manikúra. 

Vlasy

O vlasy sa postaral Guido Palau. Modelky mali uhľadené, avšak voľne padnuté vlasy, čím vzbudzovali dojem skutočne prirodzenej krásy ženy. 

Inšpirujte sa produktami, s ktorými dosiahnete tento prirodzený, slnkom pobozkaný look

 

VIDEO: Pozrite si to najlepšie z prehliadky Dior Cruise 2018, ktorá sa konala uprostred kalifornskej púšte

Foto:
Vincent Lappartient pre Christian Dior Parfums, Video: Dior
Zdroj:
ms

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba