Najhoršie chyby, akých sa ženy vo vzťahu k mužovi dopúšťajú: Týmto muža odpudzujú rýchlejšie ako si myslia

Nie sme dokonalé, to dobre vieme. S malými nedostatkami dokážeme byť pre mužov príťažlivé, avšak ak ide o tieto chyby, ktoré si nevieme odpustiť, pre tie nás muži aj opúšťajú.

S malými nedostatkami dokážeme byť pre mužov príťažlivé, avšak ak ide o tieto chyby, ktoré si nevieme odpustiť, pre tie nás muži aj opúšťajú

S malými nedostatkami dokážeme byť pre mužov príťažlivé, avšak ak ide o tieto chyby, ktoré si nevieme odpustiť, pre tie nás muži aj opúšťajú

Zdroj: Profimedia.sk

Keď chcete zmeniť to, kým naozaj je 

Nie je nič horšie ako keď sa žena vo vzťahu správa nie ako partnerka, milenka a priateľka v jednom, ale ako partnerova matka. On už predsa matku, ktorá mu chcela dobre, radila a snažila sa z neho niečo vychovať, má. Na to nepotrebuje druhú, vás. Ak sa muž pri vás mení bez toho, že by mu to prekážalo, potom pri vás dozrieva. Toto je zmena, ktorá mu nebude nikdy prekážať. Ak však nútite muža zmeniť svoju podstatu, prerobiť ho na iný obraz, buďte si sté, že táto pretvárka dlho nevydrží, aj keby bol do vás zamilovaný. Skôr či neskôr si nájde niekoho, kto ho bude chcieť takého aký je.  

Mohlo by vás zaujímať: Patríte medzi dokonalé manželky? Ak máte týchto 7 vlastností, muži vás len ťažko opustia

Keď ho nútite do svadby

Muži majú celkovo stále čas. Keď ide o svadbu, dobre si rozmyslia, koho požiadajú o ruku. Ak patríte k tým ženám, ktoré mali to šťastie, že si je ich muž nimi istý, pravdepodobne ste už vydaté. No niektorí, hoci sú si aj istí, nemajú potrebu meniť svoj status zo slobodného na oficiálne ženatého. Naopak, do tejto zmeny ich často nútime my. Dávame im ultimáta a muži sa zľaknú. Namiesto toho, ak túžite po svadbe s ním, skúste iné „triky“. Ak je muž zahnaný do kúta, spravidla utečie. Na to nezabúdajte. 

Neprehliadnite: Ženy v tomto znamení muži najčastejšie opúšťajú: Našli ste sa medzi týmito vlastnosťami aj vy? 

Keď ho pripravíte o rozhodnutie byť otcom

Toto je zvyčajný scenár mnohých párov. Žena dozrieva skôr, žije s partnerom už nejaký ten rok, a rozhodne sa, že by bol už čas na dieťa. Jej partner si však myslí, že majú na deti ešte čas. Mnohé si myslia, že predsa keď sa to už stane, partner sa s tým zmieri a všetko bude v poriadku. Ale pozor! Nepodceňujte mužskú hrdosť. Tým, že si otehotniete, pretože to len vy chcete, dosiahnete spravidla len to, že muž sa cíti využitý, oklamaný, podvedený, a to nenapraví ani dieťa na ceste. 

Čítate tiež: Najproblémovejšie vlastnosti žien: Ak budete robiť týchto 7 vecí, v okolí vášho muža sa čoskoro zjaví milenka

Keď sa rozhodnete byť mužom v šatách

Áno, v istých veciach je pre muža aj príjemné, keď žena vezme veci do vlastných rúk a je iniciatívna. Avšak, v bežnom živote, ak máte s niekým žiť roky a mať fungujúci vzťah, by sme mali byť o niečo tradičnejšie a nechať muža byť mužom. Nijakému z nich predsa nie je po chuti, keď sa žena správa, že dokáže nahradiť muža vo všetkom a že si bez neho poradí aj sama. Opäť idú o tú mužskú hrdosť. Hoci to aj viete spraviť ako muž, nechajte ho nech to urobí za vás, ak ho milujete. Ak mu totiž budete opakovane dávať najavo, že viete všetko najlepšie a sama, potom aj sama nakoniec skončíte.

Foto:
Profimedia.sk
Zdroj:
MG

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba